2726
عنوان

نفخ واژه باز موندن دهانه رحم

344 بازدید | 17 پست

هميشع سر زايمانا دچار ميشم اما اين بار بدتر كسي بوده ك ب جز ورزش و عمل خوب بشع بخاطر در اوردن ايودي ي اوضاع وحشتناك دارم چكار كنم دهانه رحم جمع شع جز انار

ياد هارفتند و ماهم مي رويم ازياد تا ب كي ماند پر كاهي درخيال باد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید میشه راجع بش توضیح بدی...احساس میکنم منم این مشکلو پیدا کردم

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
ببخشید میشه راجع بش توضیح بدی...احساس میکنم منم این مشکلو پیدا کردم

درخواست دوستي بپذير

چرا ازنظرعلمی اثبات شده که شیردادن به نوزادباعث جمع شدن واژن میشه.

من هربار اين اتفاق برام ميفتاد ك حداقل كم ي تغييري اما اينبار چند بار بادست داخل رحم كردن بعد بادستگاه ك رحم رو پاك كنن الان وقتي ميرم  wc مييبينم وحشتناكه اوضاعم انگار لولمو حس ميكنم😭😭😭😭😭 رآه حل بديد هم اين هم نفخ واژن

نفخ واژنو میدونم چیه چیزی که تو نوشتی پر از اشتباهه یبار بخون لااقل

تورو خدا غلط املايي نگير من تازه زايما كردم ميدونم اشتباه  مينويسم اصل منظور متوجه ميشن بقيه

من هربار اين اتفاق برام ميفتاد ك حداقل كم ي تغييري اما اينبار چند بار بادست داخل رحم كردن بعد ...

خب برای نفخ واژن تنها ورزش گگل می تونه خیلی مفیدباشه.

شما وقتی به دستشویی رفتی درحین ادرارکردن ادرارت را برای چندثانیه قطع کن وبعدرها کن.این حرکت را که یادگرفتی دراتاق درهنگام خوابیدن یا نشستن هربارحدود50تا100بارانجام بده تا ماهیچه های واژن ولگن تقویت شده ومشکلت برطرف بشه.

2706