2726

مهستان فروشگاه شهر بچه ها

جنس های باکیفیت اغلب مارک های المانی و فرانسوی با قیمت های واقعا مناسب

عالیه

الان هم جنس جدید اورده

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهستان فروشگاه شهر بچه ها جنس های باکیفیت اغلب مارک های المانی و فرانسوی با قیمت های واقعا مناسب ع ...

وای خیلی گرونه ی اسلش  برا نی نی م خریدم ی وجب نیس  85 هزارتومن

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2728

لباس بچگونع قیمت مناسب تو کرج میشناسم  خونگی و بیرونی

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
وای خیلی گرونه ی اسلش  برا نی نی م خریدم ی وجب نیس  85 هزارتومن

نه من برا پسرم شلوار کتون و لی خریدم ۶۵ تومن ۱۲ ساله

دخترم ۲ ساله سارافون خریدم ۴۰ تومن

همه ی خریداشون رو کردم ۲۰۰ تومن.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
نه من برا پسرم شلوار کتون و لی خریدم ۶۵ تومن ۱۲ ساله دخترم ۲ ساله سارافون خریدم ۴۰ تومن همه ی خرید ...

آفرین چ قیمتهای خوبی، مبارکشون باشه ایشالا با سلامتی تن کنن

پرواز را ب خاطر بسپار،پرنده مردنی ست
آفرین چ قیمتهای خوبی، مبارکشون باشه ایشالا با سلامتی تن کنن

کی رفته بودی شهر بچه ها؟

جدیدا؟

کی رفته بودی شهر بچه ها؟ جدیدا؟

من کرج نمیشینم فقط برای خرید تصمیم دارم بیام کرج ،قزوینم اینجا ی بوتیک داره شیکه لباساش ولی سایز دخترم رو تموم کرده گفتم بیام اینجا از دوستان آدرس بپرسم

پرواز را ب خاطر بسپار،پرنده مردنی ست
من کرج نمیشینم فقط برای خرید تصمیم دارم بیام کرج ،قزوینم اینجا ی بوتیک داره شیکه لباساش ولی سایز دخت ...

اخه اون جایی که من ادرس دادم گفتم خیلی گرونه 

تعجب کردم براهمین پرسیدم.

اومدی کزج مهستان .

فروشگاه شهر بچه ها سر بزن. بقیه مغازه ها مهستان خیلی گرونه اما اونجا خیلی خوبه

2706