2410
2553
عنوان

فقط کسانی که طلاق گرفتن بیان

1333 بازدید | 12 پست

یک هفتس اومدم خونه ی پدرم برای جدایی ، دلم تنگ شده ،دارم دیوونه میشم ،چندوقت بعد تونستین تحمل کنید و حالت روحیتون بهتر بشه؟اصلا حالم خوب نیست طوری که دلم میخواد برگردم دنبالمم فرستادن و نرفتم ،مجبورم نرم تو رو خدا راهنماییم کنید؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وقتي دلتنگ ميشي به دليل طلاقت فكر كن، يا متقاعد ميشي يا برميگردي، ولي براي اينكه حالت خوب شه فقط سر خودتو گرم كن من با كاراي هنري فكرمو مشغول كردم جايي رسيد اصلا يادم رفت تو چه فاجعه اي هستم 

2714

من الان خیلی سریع رفتم تاپیک‌های قبلی شما رو خوندم. شما با یک بیمار خطرناک روانی طرف هستی و نه یک شوهر.
خانوما برید اونا رو بخونید بعد نظر بدید . شما هم حتما حالت خوب نیست که با همچین کسی هستی.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

با دو تا بچه میشع طلاق گرف شوهرم بهم اعتماد نداره همش میگه دروغگویی ببخشبن تو تاپیکت اومدم استارتر جان

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

نگران نباش منم مثل شما بودم 

ببینید دلیلم هم منطقی برا جدایی بود اما دلم بدجور تنگ میشد برا زندگیم برا جهیزه ام برا استقلالم 

اما خیلی طول کشید حداقل ۱ سال میخواد تا بهتر بشی 

فقط باید سرتو گرم کنی و اصلا طرفش نری و واقعا باید خودت به خودت کمک کنی ...بلاک کن و تمام عکساتون رو پاک کن و از خاطرت دورش کن ....روزای سختی داری نترس و به خدا توکل کن ....به مرور بهتر میشی ولی فراموش کاری نداری ....فقط حس دوست داشتنت تموم میشه 

مثالش اینه :از دل برود هرانکه از دیده برفت 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
نگران نباش منم مثل شما بودم  ببینید دلیلم هم منطقی برا جدایی بود اما دلم بدجور تنگ میشد برا زن ...

دقیقا فراموش نمیشه فقط دوست داشتنت کمرنگ میشه...

فقط باید محکم باشی وگرنه از پا میندازدت

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔