1147
648

ی چیزای خوشمل گرفتم 

کلی ذوق کردم 😄😄😄😄😄😄

عاشق اینام .😄😄😄😄

خدایا چقد خوشحالم 😃😃😃😃😃😃😇😇😇😇😇

لود بشه عکسشو میزارم الان .

یکم صبور باشین

آرزو دارم روزی لباسی از حریره آبی و سفید ب تن داشته باشم و تو کوچه های لندن قدم بزنم😻 ..موهامو آشفته کنم تا لا ب لاش باد بپیچه .👱..با کفش های پاشه بلندی ب رنگ نقره ای توی کوچه برقصم و آواز بخونم ...😍😍😍 فارغ از تمام دنیا‌از تمام سختی هاو قضاوت ها..خودم باشم و فرهنگ خودم و کسی قضاوت نکنه ..وقتی میرقصم بین مردم .وقتی دلم بخواد برقصم ..لباس های حریر دار بپوشم و قضاوت نشم .از دنیاااااافقط همینو میخوام

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
بز

مختصر و مفید😂😂🤣

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

خب بلایک گذاشتی😁

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁
1125

تو که اهل معطل کردن نبودی آخه تو دیگه چرا 😭😭😭

میمونم کنارت درست مثل سایه ات💖💖 از امروز تا هرروز تا اون بی نهایت💖💖 نمیگیره هیچ کس جای خاک پاتو💖💖 نمیمیره این عشق قسم می خورم 💖💖
1167

استاتر من ی عکس بزارم نظر بگیرم ؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

وای تورو خدا ببخشین .دونه دونه ۱.۲ ۳ لودنمیشد 😓😓😓😓😓😓😓

آرزو دارم روزی لباسی از حریره آبی و سفید ب تن داشته باشم و تو کوچه های لندن قدم بزنم😻 ..موهامو آشفته کنم تا لا ب لاش باد بپیچه .👱..با کفش های پاشه بلندی ب رنگ نقره ای توی کوچه برقصم و آواز بخونم ...😍😍😍 فارغ از تمام دنیا‌از تمام سختی هاو قضاوت ها..خودم باشم و فرهنگ خودم و کسی قضاوت نکنه ..وقتی میرقصم بین مردم .وقتی دلم بخواد برقصم ..لباس های حریر دار بپوشم و قضاوت نشم .از دنیاااااافقط همینو میخوام

چه خوجمله 😍😍

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
835