1147
648

اگه بستنی داری ژله بستنی درست کن😁😁

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158
بلدنیستم البته بستنی دارم

کاری نداره ژله رو ک درست میکنی بذار یکم سرد شه بعد بستنی و بهش اضافه کن (قبلش بذار بیرون آب شه ک اذیت نشی موقع هم زدن)بعد با هم مخلوط کن بذار یخچال 😁😁😁

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁
1125
اوکی امتحان میکنم 

با بستنی وانیلیا 😁😁😁

دارم گلم بگو

مثلاً ژله آلبالو اول کل پودرو با آب داغ که قاطی کردی تو سه تا ظرف تقسیم کن مساوی رو دو تاش نصف کمتر لیوان آب بریز و یکیشو بریز کف ظرف. بذار نیم بند بشه تو یخچال از اون طرف بستنیو بذار بیرون تا آب بشه ژله که آب سرد روش نرختیو چک کن هر وقت ولرم بود قاطی نصف لیوان بستنی کن بریز رو ظرف که تو یخچال نیم بند شده باز این لایه که نیم بند شد ظرف سونو اضافه کن میشه قرمز یه صورتی خیلی ملیح قرمز  

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40