2737
2734
عنوان

بوی خیانت میادباز

| مشاهده متن کامل بحث + 2252 بازدید | 110 پست
گفتم ک نمیشه روکنم ابرو خودم میره چون ازبس مچ شوهرموگرفتم اسمم دراومده زن شکاک هرچندهربارهم ثابت شده ...

پس طلاق بگیر ولی الان نه

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺

عزیزم به زن داداشت که نمیتونی چیزی بگی.باید شوهرتو کنترل کنی.به شوهرت بگو من دارم رفتارت و نگاهاتو میبینم.بگو هر غلطی خواستی بیرون کردی دیگه بهت اجازه نمیدم تو خانواده ها ابروریزی کنی ...

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد سخته من کاملا درکت میکنم زن داداش منم وقتی شوهر میره پیششون باش لاس میزنه وقربون صدقش میره ولی چون شوهرم اخلاقشو میده خیلی باش سرسنگینه اصلا بش رو نمیده ولی بازم بخاطر زن داداشم خیلی حرصم میگیره

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتا که بازمزمه ی یا مهدی عطر گل نرگس صلواتی بفرس🌺
عزیزم به زن داداشت که نمیتونی چیزی بگی.باید شوهرتو کنترل کنی.به شوهرت بگو من دارم رفتارت و نگاهاتو م ...

نمیتونم بهش بگم میره به همه میگه دیوونست شکاکه حالامیگه چشمت به زنداداشمه .نمیدونم چرااینقدرپرروتشریف داره باوجوداینکه دونه دونه اسکرین شات چت های پارسال وپیارسالش ودارم سال 89هم قشنگ گوشی مخفیشوپیداکردم بازم تاخیانتش وحس میکنم پرروبازی درمیاره وانگ شکاک بودن بهم میزنه

2738
با عرض معذرت عزیزم ذات کسی خیانت باشه تغییر نمیکنه فقط شما تا میتونی خونه ماشین به نامت کن و پول جمع ...

ذاتش به جهنم .موقعیت دخترام خراب میشه اللنم تواین گرونی ندارم جهیزیه بدم خودم .مطمئنم ازش جداشم یه پول سیاهم بابت جهیزیه وخرجی بچه هانمیده 

ذاتش به جهنم .موقعیت دخترام خراب میشه اللنم تواین گرونی ندارم جهیزیه بدم خودم .مطمئنم ازش جداشم یه پ ...

منم نمیگم الان میگم خونه به نامت کن ماشین هم. پولم ازش یذره یذره بگیر جمع کن بعد طلاق عزیزم البته واقعا واستون ناراحت شدم

ووویی خاک به سرم چه دور و زمونه ای شده خدا بخیر کنه الهی عزیزم بمیرم چطوری تحمل کردی ایشالا خیر نبینه از زندگیش شوهرت طفلک داداشت عزیزم هنوز جوونی ۳۸ سن زیادی نیست عزیزم جدا شو حتما به هر قیمتی که شده به هر حال میگی حق طلاقو به تو داده و خونه به نامته به راحتی میتونی اینده خوبی کنار بچه هات داشته باشی و به دور از هر استرسی زندگی کنی عزیزم فعلا مجبوری به قول خودت صبر کنی تا بعد از عروسی دخترت و بعد حتما همه کار واسه طلاق رو انجام بده چون همچین مردی تا عمر داری دست از این کار ها بر نمیداره عزیزم هنوز عمر زیادی در پیش داری هستن ادمای خیلی زیادی که حتی ۵۰ سالگی طلتق گرفتن و اروم زندگی کردند امیدوارم جزاشو تو همین دنیا شوهرت ببینه امیدوارم مشکلت حل بشه و به راحتی بتونی زندگی کنی😊

2706