2726
عنوان

بوی خیانت میادباز

2252 بازدید | 110 پست

من کاربری اصلیم نمیدومم چرا معلق شده این کاربری دوممه .شوهرم یه ادم هوسرانه بارهابهم خیانت کرده هربارم ازهمون اولش متوجه شدم چون بچه دارم مجبورم زندگی کنم فعلا..... اخرین بار به گوه خوردن افتاد پیارسال بهمن متوجه خیانتش شدم باهمکارش بود داشت زن میگرفت پارسال بهمنم چت داشت حس کردم بهمن ماه بود هردونزدیک ولنتاین بود ازخونه بیرونش کردم وحکم طلاقمم گرفتم ک جداشم ولی نشد ک جداشم به دلایلی ..... الان یه شیش ماهی هست متوجه حسش هستم چشم به زنداداشم داره واونم انگار پی جلب توجه این هستش امشب دیگه مطمئن شدم دیگه بعد بیست وپنج سال زندگی میفهمم چشه .ارزشی برام نداره ها سیاستی ک پیش گرفتم این بودش  دوتادخترام ازدواج کنن توسن ازدواجن جهیزیشون وبتونم ازحقوقش بدم سال بعدهم بازنشسته میشه کارمنده حداقل تاحالا باحقوق کارمندیش ساختم کلی طلاهاموفروختم ازپول بازنشستگیش لااقل طلاهامو ازش پس بگیرم یه پشتوانه ای هم برام بشه بعداگر ادم نشده بود جداشم ادمم بودزندگی کنم ولی بااین اوصاف شک دارم بتونم پیش ببرم این سیاستو . اخلاقشم طوریه تا حرفی بزنم مطمئنم ازخداشه بگم چشمت ب زنداداشمه بره بزاره کف دست داداشمو فامیلای خودش وخودم پس نمیتونم دم بزنم وحرفی بگم مجبورم بزنم ب جیگرم وهیچی نگم به نظر شما چاره چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاتون چند سالشونه؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
2728

شما که اینهمه صبر کردی و سوختی و ساختی ی چندوقت صبر کن شوهرت رو بسوزون حداقل ی کم دلت خنک میشه

خدايا پس كي ميخواي از اون نگاها كه حواسمون نيس به زندگي مون بندازي🤩🤩🤩🤩🤩

عزیزم طلاق بگیری که چی بشه میخوای دخترات جلو دامادات سرافکنده بشن؟ بعدم بگن باباتون فاسد بود پس ماهم هر غلطی بخوایم میکنیم ؟ 

مردتیکه رو ادم حساب نکن پولاشو ازش بگیر برو سفر کیف کن گور باباش 

دیگه ادمی که یبار دوباره ده بار خیانت میکنه یا باید جوا بشی یا ولش کنی به امان خدا دیگه 

شماکه بیست و پنج ساله طلاق نگرفتی دیگه چرا پی مچ گیری هستی ؟ ولش کن گمشه گور باباش 

با پولاش خوش باش طلاقم نگیر 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
عزیزم طلاق بگیری که چی بشه میخوای دخترات جلو دامادات سرافکنده بشن؟ بعدم بگن باباتون فاسد بود پس ماهم ...

اخه باغریبه ها بودن فرق داره بازنداداش بودن غیرقابل تحمله چطور بااین همه کثیفی بمونم تویه زندگی 

2706