2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی قبل از اینکه متوجه زگیل بشع هم رعایت میکردین

نه به اون صورت که اون موقع مواظبت میکردیم. شاید دلیل عفونتی هم که گرفتم مادرم بوده.دیگه نرفتم دکتر  خونگی درمانش کردم

خانم دکتر ممنونم از راهنمایهای خوبتون... راه درمان قطعی برای زگیل دستگاه تناسلی وجود داره؟ ایا خودتون تست hpvانجام میدید؟ لطفا منو راهنمایی کنید. سپاسگذارم

👇👇👇👇👇

اول بایدنوع زگیل باتست مشخص شود بعد

امایادتان باشه ویروسش دربدن می ماند،شماباید قوی کنیدخودتان را،باروش اسلامى ودارویی ک کسی ک ازشماتست میگیره اگربداندمیگه بشما

بله بنده درمطبم تست HPVوپاپ اسمیرانجام میدم

https://telegram.me/joinchat/B3Yc1jvizThO0ICkaqD8JQ

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

برو کا ناله  تل گرام این دکتره صوت های زگیل تناسلیشو کامل گوش کن

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2738
خیلی عصبی م آه آه آه ب نظرت ب لباس زیر میچسبه

عزیزم برو کاناله دکتر کاملا توضیحات داره . 

میدونم میگم یعنی قبلش لباس زیرتون رو یک جا پهن میکردین یا مثلا همه لباس ها رو باهم میزاشتین لباسشویی ...

آره متاسفانه.بدترین کار برای خانوما و حتی دخترا اینه که لباس زیر لبندازی لباسشویی

آره متاسفانه.بدترین کار برای خانوما و حتی دخترا اینه که لباس زیر لبندازی لباسشویی

ن لباس زیر، پیرهن و شلوار مثلا  ن من خدارو شکر این کارو نمیکنم برا لباس میگم شلوار مثلا

2706