2733
2739

⛔️مراقب باشید

اگر در حین #اپیلاسیون حتی به اندازه سرسوزن پوست زخم شود

از همان محل ویروس HIV یا HPV (عامل زگیل تناسلی) به راحتی وارد بدن خواهد شد.

@tabaraee3

🌸🌸🌸🌸

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر مثلا ببخشیذ از کجا گرفته بود شایذ توالت فرنگی چند سال طول کشید؟ 

اندازشو که من نمیدونم.نه از توالت فرنگی استفاده نمیکنن متاسفانه از پدرم گرفته بود.به سال نرسید چند ماهه درمانش کرد.البته خیلیییی اذیت شد.انواع محلول ها و داروها رو مصرف کرد و درنهایت با لیزر سوزوندشون.الانم هر چند وقت یه بار میره معاینه

2738
اندازشو که من نمیدونم.نه از توالت فرنگی استفاده نمیکنن متاسفانه از پدرم گرفته بود.به سال نرسید چند م ...

خداروشکر ک درمان شد گلم شما ها نگرفتین؟ مثلا لباسا تون رو رویه بند پهن میکردین؟ بعد از صابون مشترک استفاده نمیکردین؟ 

اندازشو که من نمیدونم.نه از توالت فرنگی استفاده نمیکنن متاسفانه از پدرم گرفته بود.به سال نرسید چند م ...

ببخشیذ میگم تو حموم وسایل مشترک استغاده میکردین تو رو خدا راست بگو بخدا دارم میمیزم وسواس شدید گرفتم میترسم داشته باشم دخترم بگیره، میگم مثلا تو حموم لباسای زیرو تون رو یه جا نمیزاست ین؟ یا مثلا وقتی مامانت لباس زیرش رو میشست رو بند مشترک پهن میکرد 

دستام سوخته اینقد با آب داغ کار کردم تو رد خدا هر اطلاعاتی داری بم بگو

خداروشکر ک درمان شد گلم شما ها نگرفتین؟ مثلا لباسا تون رو رویه بند پهن میکردین؟ بعد از صابون مشترک ا ...

نه خیلی مراقبت میکردیم.همون جا که مادرم فهمید هم مواظب من بود هم وسایل خودشو جدا کرد. البته همون موقع ها من یه سوزش خارش وحشتناک گرفتم که واقعا بی سابقه بود برام.نمیدونم به این موضوع ربط داشته یا نه.

ینی چی من بدنمو خودم موم میزنم ب وقتایی خون میاد یا جوش میزنه یعنی ایدز و زگیل میگیرم😐

تو ارایشگاه ها منظورشونع . بله جاهایی که الوده باشه در صورت زخم خدای نکرده ممکنه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
ببخشیذ میگم تو حموم وسایل مشترک استغاده میکردین تو رو خدا راست بگو بخدا دارم میمیزم وسواس شدید گرفتم ...

لباس زیراتو حتما جدا کن با دست بشور.تو لباس شویی نزاری اصلا. بعد از دستشویی هم سرشیرای آبو بشور در کل خیلی مراقب باش.

2706