2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم من همه چي دربارش ميدونم آزمايششم دادم  هر سوالي داري بپرس ازم

مرسی عزیزم مرسی میگم ب لباس میچسبه مثلا بریم دکتر زنان اونجا باشه ب لباس بچسبه خیلی عصبیم وسواس شدید گرفتم دوست دارم همه لباسا مو کمدا رو آتیش بزنم دوست دارم بمیرم نابود بشم 

2728
مرسی عزیزم مرسی میگم ب لباس میچسبه مثلا بریم دکتر زنان اونجا باشه ب لباس بچسبه خیلی عصبیم وسواس شدید ...

ببين اگه زگيل داري خودت يا همسرت بايد اين ازمايش بدي ، 

البته خيلي ها هم زگيل نميزنن كه از نوع خطرناكه و باعث سرطان رحم ميشه ، 

الان چه علائمي داري كه وسواس گرفتي ؟ 

يعني چي به لباس ميچسبه ؟؟؟ 

ببين اگه زگيل داري خودت يا همسرت بايد اين ازمايش بدي ،  البته خيلي ها هم زگيل نميزنن كه از نوع ...

میگم رفتم دکتر زنان اونجا یکی آومده باشع ویروس داشته باشه منم رفتم معاینه رو اون تخت خوابیدم گرفته باشم یا ب شورتم چسبیده باشه

2738
ببين اگه زگيل داري خودت يا همسرت بايد اين ازمايش بدي ،  البته خيلي ها هم زگيل نميزنن كه از نوع ...

آزمایشش چقدره؟خود hpv ک نوعش رو مشخص میکنه؟ من پاپ اسمیر دادم 30 دکتر هم 50 گرفت کلا 80، آخه تو نت نوشته انگار 200هه

میگم رفتم دکتر زنان اونجا یکی آومده باشع ویروس داشته باشه منم رفتم معاینه رو اون تخت خوابیدم گرفته ب ...

نههههه عزززيزم ، خيالت راحت ،٩٠٪؜ از طريق رابطه جنسيه و تماس مستقيم طرف به طرف

چه جوري به شرتت بچسبه ؟

خيالت راحت 

الكي فكراي بيخود نكن 🤕

آزمایشش چقدره؟خود hpv ک نوعش رو مشخص میکنه؟ من پاپ اسمیر دادم 30 دکتر هم 50 گرفت کلا 80، آخه تو نت ن ...

نه عزيزم گرون شده ، من شهريور اينا دادم ٤٠٠ تومن ، منفي بود 

ولي اگه مثبت باشه نوعش هم ميگن كه كدوم نوعه و كم خطر يا پر خطر 

تست پاپ اسميرت خوب بود ؟ 

تست پاپ اسميرت خوب بود ؟

اره مشکلی نداشت اما بعدش میترسم گرفته باشم خواهز شوهرم اومد تو حمومون حموم کرد قبلا هم لیزر و اپلاسیون رفته، میگم آگه داشته باشیم پاپ اسمیر همون موقع نشون میده یا مثلا 5 سال بعد نشون میده

2706