2737
2734
عنوان

دلم تنگ میشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 20 پست
منم دلم به حال خودم و بچه ایندم میسوزه که تنها میمونه چون خانواده خودمم خوب نیستن

من خانواده خودم خوبن مهربونن حتی بهمون رسیدگی میکنن ولی رابطه ام با مادرم یه رابطه خاصه. مادرم هیچوقت باهام حرف نمیزنه مشورت نمیکنه همیشه این منم که حرف میزنم زنگ میزنم قبولش دارمو باهاش مشورت میکنم.مامانم اصلا تو مسایل زندگی رومن حساب نمیکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرشوهر منم خیلیییی سرده باورت میشه برای خرید عقد میگفتم بیاین میگفت نه. هییببچ ذوق و شوقی نداشت

اینک چیزی نیس من از سردی مادرشوهرم بگم باورت نمیشه..ببین ما مثلا میریم مسافرت میریم برمیگردیم حتی ب شوهرمم ز نمیزنه ببینه رسیدیم نرسیدیم سالم رسیدیم کلا وجود خارجی داریم نداریم..این تازه کوچکترین مثاله..هیچوقت تا حالا نشده ی ز بمن بزنه بعد از س سال ک عروسشونم حالمو بپرسه باورت میشه؟؟!البته ن تنها سرده شعورشم پایینه

اینک چیزی نیس من از سردی مادرشوهرم بگم باورت نمیشه..ببین ما مثلا میریم مسافرت میریم برمیگردیم حتی ب ...

بله مادرشوهر منم همینه. اصلا براش مهم نیس تازه مثلا ادعاش میشه شوهر منو از همه بیشتر دوس داره... اونم ز نمیزنه.. من باز به شوهرم میگم زنگ بزن به مادرت حالشو بپرس.

خواهراش برادرش مادرش همه شون سردن. بی روحن .. ناحقن

2728
بله مادرشوهر منم همینه. اصلا براش مهم نیس تازه مثلا ادعاش میشه شوهر منو از همه بیشتر دوس داره... اون ...

واقعا میفهممت..فک کن هفته ی پیش تولد شوهرم بود کلی ذوق  و شوق داشتم و فک کردم چجوری سورپرایزش کنم ب این فکر افتادم شام درست کنم کیکم بخرم برم خونه مامان اینا ب شوهرمم بگم از طرف سرکار بیاد اونجا هم سورپرایز بشه هم کنار خانوادش باشه چون صبح خونه بود شوهرم نمیشد خونه خودمونو اماده کنم..از چند روز قبلش با مامان هماهنگ کردم رفتم ببین باورت میشه حتی ب باباشم نگفته بود امروز تولد شوهرمه و برنامه چیه😐 ی شمع نمیذاشت روشن کنیم الکی میگفت کبریت نداریم اخر با غر و لند پدرشوهرم رفت اورد..واای از اونشب وقتی ب رفتاراش فک میکنم حالم بد میشه انگار ن انگار تولد بود همه چی معمولی بود حتی ب پسرشون کادوام ندادن..باز خداروشکر کن شوهرت طرف توئه من چی بگم..