2703
2553
عنوان

دلم تنگ میشه...

160 بازدید | 20 پست

مادرشوهرم خیلی خیلی بهم بدی کرده... الانم قهر کرده برای دفعه هزارم سر چیزای مسخره و توهمی خودش...

شوهرمم پشتمه و قبول داره مادرش مقصره...

تنها چیزی که این وسط ازارم میده... من ازاول دختر جوشی و گرمی بودم. دوست داشتم با خونواده شوهرم در ارتباط باشم از اول. رفتو امد دوست داشتم حتی مثه احمقا میگفتم دوست دارم برم تو خونواده پرجمعیت.

الانم بااین همه اذیتاشون و ازاراشون و فاصله ها باز میبینم شبای جمعه و جمعه شبا همه خانواده ها مثه ادم دور هم جمع میشن دلم برا خودمو شوهرم میسوزه که ما نمیتونیم بریم خونه مادرش.. و مادرش ادم نبود که بتوته بچه هاشو دور خودش جمع کنه.

کلا 6ماه سال بامن قهره 6ماه سال با اون جاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من عقد هستم اولش مث شما بودم ولی خانواده شوهرم نه زنگ میزنن نه دعوت میکنن منم بیخیالشون شدم اوایل بهش میگفتم چرا اینجوریه ولی الان میگم چه بهتر

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2714
من عقد هستم اولش مث شما بودم ولی خانواده شوهرم نه زنگ میزنن نه دعوت میکنن منم بیخیالشون شدم اوایل به ...

جالبه من بعد 3سال زندگی و بچه همه چی هنوزم دلم میخواد مادرشوهرم خوب میبود و باهاش صمیمی بودم

الانم بااین همه اذیتاشون و ازاراشون و فاصله ها باز میبینم شبای جمعه و جمعه شبا همه خانواده ها مثه اد ...

درکت میکنم‌ منم خانواده شوهرم بخصوص مامانش خیلییی سرده یعنی ی چیزی میگم از سردی ی چیزی میشنوی..منم خیلی دوس داشتم ی خانواده شوهر گرم و صمیمی داشتم خیلی حسرت این موضوعو میخورم خیلی درکت میکنم😌

جالبه من بعد 3سال زندگی و بچه همه چی هنوزم دلم میخواد مادرشوهرم خوب میبود و باهاش صمیمی بودم

منم دلم به حال خودم و بچه ایندم میسوزه که تنها میمونه چون خانواده خودمم خوب نیستن

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
درکت میکنم‌ منم خانواده شوهرم بخصوص مامانش خیلییی سرده یعنی ی چیزی میگم از سردی ی چیزی میشنوی..منم خ ...

مادرشوهر منم خیلیییی سرده باورت میشه برای خرید عقد میگفتم بیاین میگفت نه. هییببچ ذوق و شوقی نداشت

2706