2726

وووووووووییییی من قبل بارداری داشتم اما درد نداشت فقط ورم بود

بعد چندماه دارو خوب شد

دکتر گفت تو بارداری ممکنه دوباره عود کنه که باید تخلیه اش کنی

کاش نیاد سراغم😣😣😣😣

شمااز کی درد گرفت؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم قبلش داشتم و بدون دارو خوب شد.الان یه ماهی هست متورم شده خیلی

به دکترت گفتی؟ تخلیه اش کن که اذیت نشی 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
به دکترت گفتی؟ تخلیه اش کن که اذیت نشی 

2-3هفته پیش رفتم که درد نداشت گفت اگه اذیتت نمیکنه لازم نیست کاریش کنی.حالا فردا میرم ببینم چی میگه. اگه بیهوشی داشته باشه تخلیه ش نمیکنم

2-3هفته پیش رفتم که درد نداشت گفت اگه اذیتت نمیکنه لازم نیست کاریش کنی.حالا فردا میرم ببینم چی میگه. ...

نی بمن گفت بی حس میکنه .البته بی هوشی هم داره اما اگه تو مطب برات تخلیه کنه فقط بی حسی میزنه

چه جوری تخلیه میکنن ؟

هم باسرنگ هم با جراحی