2733
2734
عنوان

اسم پسر كه خيلي براتون دلنشين و جذاب چيه

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 59 پست
منم ارین رو خیلی دوست دارم اسم پسرم ارینه. بماند ک چقد سخت راضیشون کردم .برادر شوهرم کاسه داغتر از آ ...

😁كوروش خيليا خوششون مياد 

ولي من ميگم واسه نوزاد بزرگه

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁كوروش خيليا خوششون مياد  ولي من ميگم واسه نوزاد بزرگه

دقیقا منم میگفتم کوروش خیلی بزرگه😂

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....
2731

ونداد

اردوان

سپنتا

آرش

آوش

نامی

بامداد

روزبه

فراز

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
رادمهر انشالله در آینده ای نه چندان دور اسم پسرمو میذارم

راد مهر فاميلي يكي از اشنايانمون 

حالا مامان باباي من ميگن هر چي ميزاري بزار به جز راد مهر

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
علی  عاشق اسم علی هستم. پر معنی و با وقار

♥️

2738
تیام بردیا سورنا

به اسمايي كه گفتي فك ميكنم 

سورنا هم قشنگه

اسم پسر خودم کیارش به معنی شهریار دلیر کیاراد  کیامهر هم قشنگه البرز هم دوست دارم

كياراد قشنگه به دلم نشست

2706