2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یبوست داری ینی؟؟ وای وحشتناکه یبوست حاملگی حتما برو دکتر درمانش کن چون بعد زایمانم برات دردسر ساز میشه...

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰

منم اینطوری بودم روز ی۱۲ لیوان اب میخورم شیر ابمیوه شکمم راحت کار میکنه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
کاهو بخور  عرق نعناع بخور میوه های فیبر دار بخور

عرق نعنا یبوست میاره.. لطفا اگه چیزی رو نمیدونید نگید 😘

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

اگه یبوست داری بروو دکتر بعدم برای یبوست الو وانجبیر خشک یا بذار تو اب  بخوور*** عرق نعنا برای نفخ*** عرق چهل گیاه هم خوبه**برای یبوست سیب باپپوست  بخوور*** بعدم راهدرمانتو از گوگل بزن وبروووو دکتر.

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2738
منم اینطوری بودم روز ی۱۲ لیوان اب میخورم شیر ابمیوه شکمم راحت کار میکنه 

ااا منم اب زياد ميخورم ولي كلاً هيچي روم اثر نداره فكر كن ناشتا هم روغن زيتون خوردم 🤢🤢🤢

[QUOTE=82348377]قرص جوشان منيزيوم بخر و ناشتا بخور يكي از فوايدش همينه[/QUOTمن از قبل بارداری هم یبوست داشتم الانم دارم دکتر به من پودر منیزیم رو داده یعنی بخورم خوب میشم؟چون تازه یه هفته اس بهم داده منم اخر شب میخورم

خدایا شکرت  
2706