2737
2734
اره واقعا..کجا میرید دکتر ؟من اخرین بار رفتم رویان گفتن ای یوای.که این طب سنتی معرفی کردن اگ ازش جوا ...

عزیزم منم طب سنتی میریم داروی تین فیل و کوَر و مرکب ۴ به شوهرم دادن به خومم باه زنان 

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره واقعا..کجا میرید دکتر ؟من اخرین بار رفتم رویان گفتن ای یوای.که این طب سنتی معرفی کردن اگ ازش جوا ...

خب عزیزم تا زمانی که اسپرم ها تعداد و مورفولوژیشون خوب نباشه آی یو آی هم موفق نمیشه😭😭😭😭 من دیگه خسته شدم بخدا بعضی وقتا با خودم میگم شاید دیگه مادر نشم

2731
خب عزیزم تا زمانی که اسپرم ها تعداد و مورفولوژیشون خوب نباشه آی یو آی هم موفق نمیشه😭😭😭😭 من دیگه ...

میشی عزیزم..ما مشکلمون ک چیزی نیس خیلیا مشکل بزرگتری دارن بچه دار میشن..ماهم حتما بچه دار میشیم..

خب عزیزم تا زمانی که اسپرم ها تعداد و مورفولوژیشون خوب نباشه آی یو آی هم موفق نمیشه😭😭😭😭 من دیگه ...

ازمایش دادین که ببینید تو این 3ماه فایده ای داشت یان؟من ک تا بره ازمایش بگیره جوابش بدن از استرس میمیرم

ازمایش دادین که ببینید تو این 3ماه فایده ای داشت یان؟من ک تا بره ازمایش بگیره جوابش بدن از استرس میم ...

نه والا فعلا آز نداده منم میترسم بره ببینیم تازه بدترم‌شده دیگه اون لحظه لحظه ی مرگ منه

نه والا فعلا آز نداده منم میترسم بره ببینیم تازه بدترم‌شده دیگه اون لحظه لحظه ی مرگ منه

نگو اینجوری من این ماه گفتم همش مثبت فکر کنم..شماهم امیدوار باش بنظرم شما هم برید از بدید تا ببینید اینهمه دارو میخورید فایده داره یان

2738
میشی عزیزم..ما مشکلمون ک چیزی نیس خیلیا مشکل بزرگتری دارن بچه دار میشن..ماهم حتما بچه دار میشیم..

چقد دلگرم میکنی آدمو با حرفات😔 میدونی جیه؟خیلیا میان‌دلداری میدن اما چون خودشون دردشون این نیست و چون خودشون بچه دارن و زجری که ما گشیدیم رو نکشیدن متاسفانه با تمام دلسوزی هاشون با حرفاشون‌آروم نمیشم امابا این حرف شما که همدردیم خیلی امیدوار شدم بخدا 

چقد دلگرم میکنی آدمو با حرفات😔 میدونی جیه؟خیلیا میان‌دلداری میدن اما چون خودشون دردشون این نیست و چ ...

ببین عزیزم منم تا ماهای فبل همینجوری فکر میکردم..حتی دوماه پیش بی بی چک مثبت شد ولی خوشحالیم همش 3روز دوم اورد زد پری شدم بی بی چکم کاذب بود 2هفته ن جواب کسیو دادم ن از خونه رفتم بیرون همش گریه میکردم ..تا بعدش فکر کردم نباید ناامید بشم بالاخره خدا به منم بچه میده زندگی منو شوهرم ی رنگی میگیره ارامش میگیریم..اگ این ماه پری بیاد برای اقدامم از ماه قبلش بیشتر تلاش میکنم میدونم خدا تلاشمو ببینه جوابمو میده..شما باید امیدوار باشی انرژی مثبت به خودت بده تزار حرف کسی اذیتت کنه..حتما خدا ی نی نی سالم به شما میده😍😍😍

ببین عزیزم منم تا ماهای فبل همینجوری فکر میکردم..حتی دوماه پیش بی بی چک مثبت شد ولی خوشحالیم همش 3رو ...

آره عزیزم کاملا حق با توئه🤗 

میگما اینکه یه بار بی بی چکت مثبت شده یعنی جای امیدواری هست خیلی هم هست چون احتمالا باردار بودی اما لانه گزینی نکرده ان شاءالله به زودی کا حامله شدی سفت میچسبه به دلت

آره عزیزم کاملا حق با توئه🤗  میگما اینکه یه بار بی بی چکت مثبت شده یعنی جای امیدواری هست خ ...

نمیدونم والا..من که خیلی امیدوارم زووودی ی نی نی بیاد دوس دارم زودی نی نی بیاد تو دلم عید هر کی پرسید خبری هس یا بگم ی نی نی سالم تو دلمه😍😍😍

نمیدونم والا..من که خیلی امیدوارم زووودی ی نی نی بیاد دوس دارم زودی نی نی بیاد تو دلم عید هر کی پرسی ...

الهی امیییییین خدا انشاءالله همینجوری دلتو خوش کنه عزیزم