2737
2734

سلام خانواده شوهرم یک خانواده پر جمعیت و شلوغ و بودن که به گفته شوهرم اکثر موقع ها از سر سفره سیر نمیشدن، شبها گرسنه میخوابیدن، غذاشونم گوشت و حبوبات توش پیدا نمیشد، میگه سالی یه بارم میوه نمیدیدیم اگرم بود کرمو و گندیده!

برعکس خانواده من به غذای بچه ها خیلی اهمیت میدادن، همیشه ماهی و میگو وگوشت تو غذا فراوان بود، میوه تازه و.چند مدل همیشه تو یخچال بود، ما از نظر تغذیه کمبودی خداییش نداشتیم

حالا نتیجه: تمام هفت هشت تا بچه های اون خونواده فقیر برای خودشون درس خوندن و کار دولتی و خونه و ماشین و.... کلا پیشرفت کردن، 

اما بچه های خانواده من که دو تا داداش دارم الان معتاد و بیکار تو جامعه میگردن... هییییی

میدونم همه چیز که به تغذیه نیست، ولی خدایی پدر مادرم برامون کم نمیذاشتن ، بابام کارمند شرکت نفت بود، وضعمون بد نبود، چرا باید سرنوشت بچه هاش اینجوری میشد؟

ربط ب تغذیه نداشت

ربط ب تربیت داشت

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

همیشه همه چی پول نیست بعضی اوقات خانواده ها فکر میکنن همه چی رو در حق بچشون انجام دادند ولی حیف که خیلی غافل بودن وگرنه نتیجش اینطوری نمیشه انشاالله شما حواستون به بچه هاتون باشه

مرا عهدیست با جانان تا جان در بدن دارم

اتفاقا بچه هایی که تو خانواده فقیر دنیا میان و بزرگ میشن بیشتر سعی میکنن موفق بشن و شرایطِ زندگیشونو عوض کنن  .

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ما هم وضعمون خوب نبود ،بخاطر همين بخاطر نداشتهامون تلاش کرديم ،مجبور بوديم به کم قانع باشيم ،همه مون شغل دولتي نداريم اما خوبيم، پدر و مادرمون هم سختگير بودن

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

من نمیدونم چه حسابیع ک اینجودیه دقیقاهمسایه روبروبی مامانم ایناک نزدیک ۵۰سال همسایمون بودن وهستن 

۴تاپسرداشت دوتادختراینقدفقیرک حدنداشتن من یادمه مثلاپسره دادمیزدچقدنون وچایی شیزین بخورم بجاناهار

یاداداش دیگش خیارسرخ میکردمبخورد

ولی الان همشون ماشالله بزنم ب تخته شدن ادم حسابی وموفق 

عوضش داداش من یه ادم لوس ننرک همیشه چشش ب جیب بابامه پرتوفع وحشتناک 

وخدایی که بشدت کافیست
همیشه همه چی پول نیست بعضی اوقات خانواده ها فکر میکنن همه چی رو در حق بچشون انجام دادند ولی حیف که خ ...

چکار کنم؟ واقعا موندم، من چه راهی در پیش بگیرم پس فردا بچم تو جامعه سربلند باشه

2706