2703
2553
عنوان

خانما و اقایون سایت تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 46 پست
همون طور که قبلا گفتم  با موج سومش موافقم😁😁😁  و اعتقادی ب مهریه و‌جهیزیه ندارم  & ...

خب عقیدمون یکیه انگاری  

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نیست. اینجور زندگی راحت از هم میپاشه. چون خانوما مخصوصا اول زندگی بر اساس احساسشون تصمیم میگیرن و تا یه چیزی بشه طلاق میگیرن. همه چی هم که نصفه یعنی مشکل هم نداره که بعد طلاق چکار کنه. 

2456
خوب نیست. اینجور زندگی راحت از هم میپاشه. چون خانوما مخصوصا اول زندگی بر اساس احساسشون تصمیم میگیرن ...

اینکه حق طلاق بگیرن به این معنی نیست که این حق از مرد سلب میشه فقط از دردسرای طلاق برای خانما کم میشه بازم اینقدر راحت نمیشه که بتونن سر هیچ و پوچ طلاق بگیرن... در مورد تنصیف اموال منظور تنصیف اموال پس از ازدواجه اینجوری نیست که تمام ثروت پسر نصف بشه و به دختر تعلق بگیره

زن و مردی که با عقل و درک ازدواج کنن پس می تونن واسه مهریه با هم همکاری,کنن چون زندگی مال دو نفر هست مهم درک متقابل هر دو نفر به هم هستن

چرا زندگی رو واسه خودتون پیچیده میکنین 

در صورتی,که بسیار ساده هست

زن و مردی که با عقل و درک ازدواج کنن پس می تونن واسه مهریه با هم همکاری,کنن چون زندگی مال دو نفر هست ...

کجای این حرفا پیچیده کردن زندگی بود اخه

من با نظر شما کامل موافقم ولی این همش نیست. اینکه تو زندگی از هر جهت برابر باشن به نظرم اهمیت داره. البته لازمه پذیرش جایگزین واسه یه مسئله اجتماعی پذیرش اون مسئله هست. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2714
من با نظر شما کامل موافقم ولی این همش نیست. اینکه تو زندگی از هر جهت برابر باشن به نظرم اهمیت داره. ...

چه امضای خفنی  

البته این مورد بخاطر فرهنگ مرد سالارانه ما کمی مشکله ولی اگه طرف مقابل هم به برابری معتقد باشه شرایط خیلی بهتر میشه

خب فکر کنم طعنه زدین اره؟   احتمالا فیدبک خوبی نگرفتین    

دقیقا طعنه زدم و چون خیلی شجاعت دارم حرفام ازادانه همیشه گفتم تو روشونم گفتم اون بار که فرهنگ ندارن😊

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

بنظرم زمانی که دختر سر یه کاری باشه بتونه همیشه از عهده خودش بر بیاد اره اون موقع میتونه روی مهریه حساب باز نکنه میتونه از ایندش بربیاد بعدم حضانت بچه که اکثر مردا میرین دوباره ازدواج میکنن زن بابا که نمیاد بچه یکی دیگه رو بزرگ کنه اون حق طلاقم که بالاخره دیر یا زود اونی که بخواد طلاق بگیره میگیره

چه امضای خفنی     البته این مورد بخاطر فرهنگ مرد سالارانه ما کمی مشکله ولی اگه طرف مقابل ...

ممنون 🌹 اره واقعا اگه مردی باشه که بپذیره فرهنگ مردسالارنه اس و اون دلش برابری بخواد این موضوع شدنیه ما تو جهان مرد فمنیست زیاد داریم. از پایه هایش جان استوارت میل هست. که به برابری زن و مرد اعتقاد داشت.

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
دقیقا طعنه زدم و چون خیلی شجاعت دارم حرفام ازادانه همیشه گفتم تو روشونم گفتم اون بار که فرهنگ ندارن� ...

شاید واقعا هرکسی توان فهم اینارو نداره

ممنون 🌹 اره واقعا اگه مردی باشه که بپذیره فرهنگ مردسالارنه اس و اون دلش برابری بخواد این موضوع شدنی ...

در جهان که بله...مشکل ایرانه که خب خیلی از مرد ها باهاش موافق نیستن چون بالاخره منفعتشون توی این فرهنگ مرد سالارانه است البته توی ایران هم مرد فمینیست داریم که دارن فرهنگ سازی میکنه

2706