1147
648
عنوان

خانما و اقایون سایت تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 46 پست

زن و مردی که با عقل و درک ازدواج کنن پس می تونن واسه مهریه با هم همکاری,کنن چون زندگی مال دو نفر هست مهم درک متقابل هر دو نفر به هم هستن

چرا زندگی رو واسه خودتون پیچیده میکنین 

در صورتی,که بسیار ساده هست

کارآفرینی با سرمایه اندک  http://daaramad.parsiblog.com/                                                                                           درمان آز و اسپرم مردان با جزوه آموزش غذا  درمانی       و  درمان زود انزالی آقایون تضمینی با خوراک و برنامه در مدت زمان دو ماه                           http://mitmit.parsiblog.com/
زن و مردی که با عقل و درک ازدواج کنن پس می تونن واسه مهریه با هم همکاری,کنن چون زندگی مال دو نفر هست ...

کجای این حرفا پیچیده کردن زندگی بود اخه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوووون مادرت اگه مخالف نظرات منی ریپلای نکن اعصاب ندارم  

من با نظر شما کامل موافقم ولی این همش نیست. اینکه تو زندگی از هر جهت برابر باشن به نظرم اهمیت داره. البته لازمه پذیرش جایگزین واسه یه مسئله اجتماعی پذیرش اون مسئله هست. 

من یک فمنیست هستم.

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

من با نظر شما کامل موافقم ولی این همش نیست. اینکه تو زندگی از هر جهت برابر باشن به نظرم اهمیت داره. ...

چه امضای خفنی  

البته این مورد بخاطر فرهنگ مرد سالارانه ما کمی مشکله ولی اگه طرف مقابل هم به برابری معتقد باشه شرایط خیلی بهتر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب فکر کنم طعنه زدین اره؟   احتمالا فیدبک خوبی نگرفتین    

دقیقا طعنه زدم و چون خیلی شجاعت دارم حرفام ازادانه همیشه گفتم تو روشونم گفتم اون بار که فرهنگ ندارن😊

نیازمند دعاهای قشنگتونم ❤🌸
1158

بنظرم زمانی که دختر سر یه کاری باشه بتونه همیشه از عهده خودش بر بیاد اره اون موقع میتونه روی مهریه حساب باز نکنه میتونه از ایندش بربیاد بعدم حضانت بچه که اکثر مردا میرین دوباره ازدواج میکنن زن بابا که نمیاد بچه یکی دیگه رو بزرگ کنه اون حق طلاقم که بالاخره دیر یا زود اونی که بخواد طلاق بگیره میگیره

چه امضای خفنی     البته این مورد بخاطر فرهنگ مرد سالارانه ما کمی مشکله ولی اگه طرف مقابل ...

ممنون 🌹 اره واقعا اگه مردی باشه که بپذیره فرهنگ مردسالارنه اس و اون دلش برابری بخواد این موضوع شدنیه ما تو جهان مرد فمنیست زیاد داریم. از پایه هایش جان استوارت میل هست. که به برابری زن و مرد اعتقاد داشت.

من یک فمنیست هستم.
دقیقا طعنه زدم و چون خیلی شجاعت دارم حرفام ازادانه همیشه گفتم تو روشونم گفتم اون بار که فرهنگ ندارن� ...

شاید واقعا هرکسی توان فهم اینارو نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون 🌹 اره واقعا اگه مردی باشه که بپذیره فرهنگ مردسالارنه اس و اون دلش برابری بخواد این موضوع شدنی ...

در جهان که بله...مشکل ایرانه که خب خیلی از مرد ها باهاش موافق نیستن چون بالاخره منفعتشون توی این فرهنگ مرد سالارانه است البته توی ایران هم مرد فمینیست داریم که دارن فرهنگ سازی میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
مگه باید غیر از این باشه ؟ 

تا بوده غیر از این بوده دوست عزیز...مگه توی ایران زندگی نمیکنی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا بوده غیر از این بوده دوست عزیز...مگه توی ایران زندگی نمیکنی؟

بله ایران زندگی میکنم . 

۱۷ سال پیش با همین سرایط ازدواج کردم . 

مگه قراره نگاه کنم بقیه چکار میکنن ؟ 

همون موقع به جای مهریه ،حقوق برابر گرفتم.

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 

بچه ها مهریه میدونین فقط زمانی که مرد بمیره برلی زن خوبه چون اول از ارثیه مهررو میدن ولی تا زمانی که زندس مهریه رو کی داده کی گرفته!

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
1103
مثلا من این هارو به یه دوست گفتم گفت یعنی چی؟میگن مهریه نگرفت که جهیزیه نده...

بابا والا تاجایی ک من مطالعه داشتم جهیزیه گرفتن دراسلام‌اصلا مثل الان نبوده

توتاریخ اسلام دوجور خوندم یا مرد جهیزیه رو تهیه میکرده یا مهریه رو ب زن پرداخت میکرده و زن باهاش جهیزیه تهیه میکرده اونم در حد ضررررووورت!!!!

بعدش باید مطابق شان زن بهش غذای آماده و لباس و مسکن بدی

و....همه چیز کلی ب نفع زنه

حتی اون اختیاراتی ک از زن هم گرفته شده باز ب نفعشه

اما الان اسلام تحریف شده

همینه خیلیا ب دیدگاه غربی ها پناه میبرن

دیدگاهی ک بنظرم کاملا غلطه!!!

تولید کننده افکار خودت باش😍✌نه مصرف کننده اَراجیف مردم....

وقتی یه قاونو شروع میشه برای اجرا..نسل اول مثل موش ازمایشگاهی میشن...این قوانین معایب و خوبی های خودشو داره ولی برای جامعه حاضر قابل اجرا نیست....ایران کشوریه که سن ازدواج برای بچه های زیر ۱۸ سال بالاست...شاید خیلیا با من مخالف باشن ولی اینکه حضانت فرزند با پدر هست خیلی جاها مفیده...چون بعد عاطفی رو بزاریم کنار هم ازدواج بعدی برای زن راحت تره..و هم اینکه برای زنی که کارو تحصیل نداره خرج تحصیل و لباس و پوشاک و خوراک خیلی سخته...و می تونه به بچه اسیب بزنه..

بله ایران زندگی میکنم .  ۱۷ سال پیش با همین سرایط ازدواج کردم .  مگه قراره نگاه کنم بقیه ...

خب شما خودتو نبین اول اینکه هفده سال پیش که نه اینترنتی بود  نه اینستاگرامی هیچ رسانه ای واسه فرهنگسازی نبود خیلی دمتون گرم که تونستید حق و حقوقتون رو بگیرید.اما حقیقتش الان هم هستن کسایی که تابع این رسومات باشن کم پیش میاد کسی تابوشکنی کنه مخصوصا کسایی که توی شهرای کوچیک زندگی میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
835