2737
2734
عنوان

شروع کمک غذایی برای کودک5ماهه

88 بازدید | 12 پست

سلام ببخشیدپسرمنچندروز دیگه 5ماهش تموم میشه ومیره تو6ماه میتونم براش کمک غذایی روشروع کنم یازوده وازچه چیزهایی شروع کنم اخه وقتی ماغذامیخوریم خیلی به سفره نگاه میکنه ودستوپاشوتکون میده که بهش چیزی بدیم

عزیززم بچه ها اینطورن

حریره بادوم میدادم 

زرده ی تخم مرغ و کره

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه عزیزم‌اگه مشگل کمبود وزن و‌زود بدنیاومدن نداره پایان ۶ماه بهش بده

همه بچه ها اینجورین ولی سعی کن فعلا پیشش چیزی نخورید 

دکتر به من خیلی تاکیدمیکرد که به بچه زودتر از ۶ماه شروع نکنک

نه عزیزم‌اگه مشگل کمبود وزن و‌زود بدنیاومدن نداره پایان ۶ماه بهش بده همه بچه ها اینجورین ولی سعی کن ...

راستش تو36هفته بدنیااومد وچهارماهگی هم که بردم گفت وزنش یکم کمه

2738

پایان ۶ماه باید از فرنی ۱هفته استفاده کنی و ازروزی یک‌قاشق چایخوری .بعد بادوم بهش اضافه کن بعد شیره و کره محلی 

معده بچه رو باید به اصطلاح‌تربیت کنی وگرنه خدای نکرده دچار مشگلات گوارشی و معده میشه 

زرده تخم مرغم ازچندماهگی میشه بدم وبصورت اپز منظورتونه

دستور غذاییاش تویه دفترچه رشدش هس

واسه واکسن 6 ماهگیش ب مرکز بهداش یا پایگاه بهداش رفتی اونجا توجیحت میکنن ک چی بدی ب بچه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .