2726
عنوان

کیا حسرت دوران مجردی شون و میخورن

262 بازدید | 11 پست

ازینکه ازدواج کردن پشیمونن علتش چیه؟

اولیش خودم چون محدود شدم باخانواده شوهر درگیرم شوهرم یه کارهایی میکنه که خیلی ناراحت و عصبیم میکنه 

اصلا

من از زندگی الانم خیلی راضی ام حاظر نیستم یک روز به مجردیم برگردم 

چون ناپدری داشتم هرچند آدم بدی نبود

فقط یه مادر داشتم که نصفش مال یکی دیگه بود 

ولی الان شوهرم تمام و کمال مال منه 

اول در خدمت منه بعد خونواده ش 

اول هوای منو داره بعد اونا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا من از زندگی الانم خیلی راضی ام حاظر نیستم یک روز به مجردیم برگردم  چون ناپدری داشتم هرچن ...

خوش بحالت ک شوهرت تمام و کمال واسه توعه.چیکار کردی اینجوریه؟؟

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2728
اصلا من از زندگی الانم خیلی راضی ام حاظر نیستم یک روز به مجردیم برگردم  چون ناپدری داشتم هرچن ...

خوش بحالت خوشبختی بخدا من حسرت اینو دارم یکبار شوهرم حق و به من بده طرف من باشه برام وقت بزاره خیلی شاکیم خیلی

خوشبحالتون خداکنه همیشه همینجوری بمونه

من از زندگی الانم راضی نیستم اما دلمم نمیخاد به زندگی مجردیم برگردم

دلم میخاست فقط یکبار دیگه برمیگشتم به عقب و به جای این شوهرم یه شوهر دیگه انتخاب میکردم هیییی

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
خوش بحالت ک شوهرت تمام و کمال واسه توعه.چیکار کردی اینجوریه؟؟

چون منم اول به اون اهمیت میدم بعد به هرکسی دیگه 

خودشم عاقله میگه مادر پدر بلخره میمیرن  خواهر برادر زندگی خودشونو دارن حتی بچه که از گوشت و خونته  آخرش ترکت میکنه میره پی زندگی خودش 

فقط زن و شوهرن که واسه هم میمونن

چون منم اول به اون اهمیت میدم بعد به هرکسی دیگه  خودشم عاقله میگه مادر پدر بلخره میمیرن   ...

ایکاش میشد شوهره منم یکم عاقل بود ایکاش...اونوقت من الان انقد غم و ناراحتی نداشتم

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
خوش بحالت خوشبختی بخدا من حسرت اینو دارم یکبار شوهرم حق و به من بده طرف من باشه برام وقت بزاره خیلی ...

منم همیشه حسرت اونایی  رو میخورم که تو یه خانواده گرم که پدر و مادر توش هست زندگی کردن وقتی مجرد بودن