2737
2734

چند مدل ترشی بلده روش درست کردنشو بهم نمیده شوهرم عاشق ترشی بهم یاد بدید لطفا

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خواهرشوهرت بگو حالا که اینقده خوب ترشی میندازی واسه ما هم بگیر 😃

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2728

تو اینستا ترشیای خوشمزه زیاد هس

سرچ کن باب میل و سلیقه شوهرت بنداز

اصلا کارسختی نیس

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
اخ گفتی ترشی دلم خواست بخاطر نی نی لب نزدم شیر میدم ولی بعدن برات توضیح میدم الان دستم بنده نینی شیر ...

منم شیر میدم ولی ترشی میخورم.😁چرا نمیخوری؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738

چه مدلی دوس داره؟😍من خودم از اون ادمام که مردای فامیل(دائی و عمو و برادرشوهر و اینا)پز ترشی های منو به خانوماشون میدن😁😅الان عنوان تاپیکتو دیدم خندم گرفت😍بگو چه مدلی دوس داری بهت دستور بدم😍

اخ گفتی ترشی دلم خواست بخاطر نی نی لب نزدم شیر میدم ولی بعدن برات توضیح میدم الان دستم بنده نینی شیر ...

😍درخواست دادم

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

واقعا هنوز هستن کسایی که پز ترشی و مرباشونو میدن؟🤐

کاش نسلشون به موقع منقرض بشه😅😅

ضمنا من از روی دستورهای سایت دونفره همه چی درست میکنم عاااالی میشه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    
2706