2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الکیه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2720

چرته همش بیخودی پولتو هدر میدی 

ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺁﺩﻣﯽ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﺍﺯ ﺗﻮ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﺒﻮﺩﯼ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻣﺜﻞ ﺳﻨﮓ ﮔﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺣﺴﺎﺱ ﻣﺜﻞ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻻﻡ ﺗﺎ ﮐﺎﻡ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﺎﺯ نمی شود ﻏﺬﺍﯾﺖ ﺭﺍ ﺳﺮﺩ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﯼ ﻧﻬﺎﺭ ﻫﺎ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺷﺎﻡ ﺳﺎﻋﺘﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺁﻫﻨﮓ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﮔﻮﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﻭ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺁﻫﻨﮓ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﯼ ﺷﺒﻬﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﻓﮑﺮﺕ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﻤﺮﯼ ﺗﺎ ﺧﻮﺍﺑﺖ ﺑﺒﺮﺩ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺁﺩﻣﯽ ﻣﯿﺴﺎﺯﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﺩﻡ ﻧﯿﺴﺖ
من مامانم عمم دخترعمم نفری ۳۰۰ پارسال خریدیم، همش الکیییه چندروز پیش برنامه طبیب شبکه ۳ برای بار چن ...

هم باید دمنوش استفاده کنه هم مصرف یه سری چیزا قطع بشه و هم پیاده روی کنه 

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2714

ماهم همینکارو کردیم دیگه.

مشاوراشون اول میگن فق، دمنوش بعد میگن ورزس رژیم.

کلا پولمون حرومشون

❤️همسرم❤️

هردمنوشی استفاده کنی باید درکنارش رژیم وورزش باشه من پارسال پک ۴۰روزشو گرفتم بخدا یه کیلوکم نکردم.ولی رفتم باشگاه ورژیم وشروع کردم تویک ونیم ماه وزن کم کردم امضامو بخونی وزن اول والانم زده 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
هردمنوشی استفاده کنی باید درکنارش رژیم وورزش باشه من پارسال پک ۴۰روزشو گرفتم بخدا یه کیلوکم نکردم.ول ...

چه خوب چکار کردی اینهمه کم کردی من ۷۵ هستم میخوام بشم ۶۰ یا ۶۵ . میخوام شکم و پهلوم آب بشه . سزارین بودم  شکم و پهلو زیاد دارم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
چه خوب چکار کردی اینهمه کم کردی من ۷۵ هستم میخوام بشم ۶۰ یا ۶۵ . میخوام شکم و پهلوم آب بشه . سزارین ...

منم سزارینی یه تاپیکی هست تونی نی سایت تاپیک بامداد خمار بادوستان داخل تاپیک شروع  کردم کالری شماری