1232
1226

الکیه 

فقط 38 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

چرته همش بیخودی پولتو هدر میدی 

غربت آن نیست که تنها باشی...فارغ از فتنه فردا باشی    غربت آن است که چون قطره ی آب در به در در پی دریا باشی....غربت آن است که مثل من و دل در میان همه کس یکه و تنها باشی...
من مامانم عمم دخترعمم نفری ۳۰۰ پارسال خریدیم، همش الکیییه چندروز پیش برنامه طبیب شبکه ۳ برای بار چن ...

هم باید دمنوش استفاده کنه هم مصرف یه سری چیزا قطع بشه و هم پیاده روی کنه 

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
هم باید دمنوش استفاده کنه هم مصرف یه سری چیزا قطع بشه و هم پیاده روی کنه

هردمنوشی استفاده کنی باید درکنارش رژیم وورزش باشه من پارسال پک ۴۰روزشو گرفتم بخدا یه کیلوکم نکردم.ولی رفتم باشگاه ورژیم وشروع کردم تویک ونیم ماه وزن کم کردم امضامو بخونی وزن اول والانم زده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️
1221
هردمنوشی استفاده کنی باید درکنارش رژیم وورزش باشه من پارسال پک ۴۰روزشو گرفتم بخدا یه کیلوکم نکردم.ول ...

چه خوب چکار کردی اینهمه کم کردی من ۷۵ هستم میخوام بشم ۶۰ یا ۶۵ . میخوام شکم و پهلوم آب بشه . سزارین بودم  شکم و پهلو زیاد دارم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
چه خوب چکار کردی اینهمه کم کردی من ۷۵ هستم میخوام بشم ۶۰ یا ۶۵ . میخوام شکم و پهلوم آب بشه . سزارین ...

منم سزارینی یه تاپیکی هست تونی نی سایت تاپیک بامداد خمار بادوستان داخل تاپیک شروع  کردم کالری شماری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40