1147
1226

پک میوه‌های تازه برش خورده در بسته بندی های متنوع

دارای مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی

سینی میوه

سیخ میوه

بسته مخصوص افطار

میوه  برش خورده برای مراسم و دورهمی ها

جهت سفارش محصولات از طریق سایت میوکات اقدام بفرمایید

📞09194997836

گودی درمان نداره اما سیاهی  کرم دور چشم 

امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه و خیلی به دردت میخوره         آزمایش خون ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان که همه افراد بالای بیست سال باید انجام بدن .اگه عددش بالا باشه تنبلی داری و اگر پایین باشه داری یائسه میشی .یائسه شدن علامت نداره و وقتی علامت خودشو نشون میده که دیگه تخمکی برای بارداری باقی نمونده و فرد باید تخمک اهدایی از زن دیگه بگیره .همه تنبلی های تخمدان هم راحت درمان نیستن خیلیا سال ها نازا بودن و یا مجبور شدن ای وی اف کنن .هر چی سن بالا میره ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک کم میشه پس فک نکن همیشه وقت داری برای بارداری .این آزمایش هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این هزینه هست . اگر کسی مجرده و ذخیره تخمدانش کمه باید بره تخمکاشو فریز کنه که بعدا که ازدواج کرد بتونه ازشون استفاده کنه .کسی هم که تنبلی داره زودتر درمانشو شروع کنه تا درد نازایی رو تجربه نکنه . 
1156
من.دکتر مزخرفم گفت هیچ راهی نداره اما دارم درباره تزریق چربی و ژل تحقیق میکنم

منم میخوام استفاده کنم اما خیلی میترسم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
1213
منم میخوام استفاده کنم اما خیلی میترسم

من خودم ندارم اما باید اول ببینی کم آنمی داری یا نه

کم آبی و کم خوابی

اگه هیچکدوم نیست روغن کرچک بزن بدور چشمت هرشب

من خودم هرشب میزنم

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  

عزیزم سیاهی زیر چشم اگر از حد تعادل یا وراثت خارج شده به خاطر غلبه سودا در بدن هست که با رعایت تغذیه درمان میشه . کرم و دارو و ماسک و اینطور چیزا فقط به صورت موقتی شاید بهترش کنه اما دوباره برمیگرده پس با اصلاح مزاج ریشه ای حلش کن و بهتره به طب سنتی مراجعه کنی

1167
عزیزم سیاهی زیر چشم اگر از حد تعادل یا وراثت خارج شده به خاطر غلبه سودا در بدن هست که با رعایت تغذیه ...

غلبه سودا دارم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
عزیزم سیاهی زیر چشم اگر از حد تعادل یا وراثت خارج شده به خاطر غلبه سودا در بدن هست که با رعایت تغذیه ...

👍🏻

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
1220