2737
2734
عنوان

یعنی دلتون میاد این عکسارو نبینین !!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 40 پست
ایتا مثل عکس اولت مارک selfie هست واقعا خجالت داره 

واقعاااا متأسفم برات که اینقدر راحت تهمت میزنی

خدا ازت راضی باشه که دل بنده ای رو بدون دانستن چیزی بدرد میاری

اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مارک SELFIR  هست

خانمی مارک این پارچه فیلور ایرانه نه اون که شما میگی

بعدش هم این پارچه در سراسر کشور پخش شده حالا هر کانالی به هر طرحی میتونه دوخت میزنه

چرا اصرار داری که یکی رو بدنام کنی

من هیچ وقت غیر از عکس تولیدات تولیدی خودمون در هیچ محیطی عکس نگذاشتم چون دنبال دردسر نیستم که مشتری بگه من این عکس رو دیدم ولی تو اینو درست کردی

کافیه فقط کانالمون رو چک کنی که حیف حاضر نیستی دقیقه ای بیشتر وقت بزاری و سریع انگشت اتهامت رو میگیری سمتم

اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
2738
من قبلا این عکسایی که گذاشتی رو تو نت دیدم خانم

عزیزم عکسای تولید خودمونه که همکاران کم لطف نام کانال رو پاک میکنن و نام کانال خودشون رو میزارن

و البته دیدم کانالهایی که همکاران گل عکسای تولیدات مارا با نام کانال طرح ماندگار در کانالهاشون میزارن

این هم نمونه تولید طرح ماندگار در کانال همکار

سلام ببخشید الان قیمت این سرویس هاتون چنده ؟؟ کمی قیمتاتون بالا رفته ولی بازم خیلی انصاف دارین 

دستتون طلا 

من تو کانالتون هستم تخفیفات زدین اگه من یه طرح دیگه ای از پارچه مد نظرم باشه شما با همون تخفیفات برام میفرستید ؟؟

برای سلامتی نی نیم م دعا کنید