2703
2553

دخترمن دو هفتشه، اصصصلا نمیتونم بادگلوشو بگیرم، بعد از شیرخوردن تا یک ساعت هم سرشونه میزارم یا شکمشو می مالم ولی بادگلو نمیزنه، بعدش دل درد شدید میگیره و همش به خودش میپیچه، دیشبم تا صبح جیع زد طفلک، نمیدونم چیکار کنم

من اگه ی رب زدم رو پشتت نزد.یدقه می زارمش زمین.دوباره بلندش میکنم.بار دوم میزنه فورا

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من اگه ی رب زدم رو پشتت نزد.یدقه می زارمش زمین.دوباره بلندش میکنم.بار دوم میزنه فورا

منم حالتشو بعد از چند دقیقه عوض میکنم، یا رو پام دمر میکنم یا تو بغل حالت نشسته میگیرم، یا تو کریر میزارم شکمشو می مالم ولی فایده نداره

رو شونت نزار یه بالشت نازک بزار زیر رانه پات. حالت چهار زانو که میشینی پاتو خم کن بالشت هم بزار زیرش. دستت زیر بغل بچه باشه دمر بخوابونش رو پات از پایین کمرش ضربه اروم اروم بزن بیا بالا تا پشت کتفش. چندبار از پایین به بالا ضربه بزن اروق میزنه 

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست...

منم بلد نبودم دکترم گفت روشونه ت میذاری دقیقا قفسه سینه بچه باید روی شونه ت باشه بعد پشتشو بمال یعنی با چهار تا انگشتت از روکمر دقیقا جایی که میشه پشت شکمشو بمال،حتما میزنه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2714