2733
2734

نگهداری ازش اسونه؟ وقتی میخواین برین بیرون یا مسافرت چیکارش می کنین؟ 

خونه رو کثیف نمی کنه؟

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکم برنامه هام درست بشه یه گربه میارم *_*

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2731
فعلا جوجه رنگی ،قبلا قناری 

پرنده خوبه؟ من شنیدم انرژی مثبت میاره توی خونه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
من یکم برنامه هام درست بشه یه گربه میارم *_*

منم میخوام گربه بیارم.میترسم اسیرم کنه. قبلا سگ داشتم بخاطر اون مجبور بودیم همیشه یه نفرو خونه بزاریم.

2738

سگ و گربه و پرنده و لاکپشت و غیره 

مسافرت برم بعضیاشونو میبرم معمولا 

اگه نتونم ببرم یا نمیرم یا میذارم خونه ی مامانم 

خونه رو کثیف نمیکنن 

جای دستشوییشون مشخصه 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

من یه گربه دارم که خیلی بیشعوره ولی کثیف کاری نداره و چون گربه ست موقع مسافرت میره خونه همسایه ها. بلده گلیم خودشو از آب بیرون بکشه. سگ هم قبلا داشتم موقع مسافرت میدادم یه کلینیک دامپزشکی برام نگه میداشت 

من سنجاب داشتم. همه جا هم میبردمش حتی دانشگاه. همیشه توی جیبم مینشست خودش

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗
سگ دارم      

تو خونه ست یا حیاط؟ من قبلا سگ داشتم خیلی اسیرم کرده بود همش باید بازی می کردم باهاش یا چیزی یادش می دادم یا می بردم بیرون و تمیزکاری و خونه هم تنها نمی موند. الان تو فکر گربه ام میترسم باز همون قصیه تکرار بشه

2706