2726
عنوان

میشه بیاین خواهش میکنم

105 بازدید | 13 پست

من یه ترم هست فوق میخونم و توی یه شهر دیگه هستم کسی نمی‌دونست نپرسیدن منم نگفتم حالا یکی. فامیلامون دیده منو توی دانشگاه به زن برادرم گفته اونم به داداشم گفته داداشمم. به مامانم گفته که دزدکی. میره چرا... 

درصورتی که من قصد پنهون کردن نداشتم بحث نشده نگفتم تا ازم. چیزی. نپرسن من زیاد حرف نمیزنم حالا شب میریم خونشون اگه پرسید چی. بگمش بدش نیاد... 

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود...... 

ب برادرت نگفتی ارشد میری ی شهر دیگه؟ خوب از آدم نپرسن تو باید ب خانوادت اهمیت بدی منظورم آمار دادن نیست ولی اتفاق مهمی هست مثلا اگه خواستگار بیاد و واداشت نپرسه ب اون نمیگی؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه پرسیدن بگو نپرسیدن نگو

پدر مادر و خواهر برادر جزو این دسته نیستن وگرنه صمیمیت ها از بین می ره و خانواده معنیش رو از دست میده

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
ب برادرت نگفتی ارشد میری ی شهر دیگه؟ خوب از آدم نپرسن تو باید ب خانوادت اهمیت بدی منظورم آمار دادن ن ...

متاهل هستم خودم توی یه شهر دیگه زندگی میکنم اونا حای دیگه بودن 

خونوادم. همینو میگن که تو به ما اهمیت نمیدی درصورتی که اینجور نیست 

میگن تو فقط به شوهرت بها دادی 

هیچی و. بما نمیگی 

بابام میگه غریبه ها با من برا کاراشون مشورت میکنن ولی دختر خودم. اصلا

اینکه فوق میخونی را نگفتی؟؟؟؟  اگر مجردی و پدر مادرت می‌دونستن اکتفا میکنه، بگو حرفش پیش نی ...

من اهل حرف زدن نیستم زیاد 

حرفش بشه میگم همه چیو میگم 

ولی خودم شروع کننده نبودم هیچوقت

درون‌گرا بودم. بیشتر

متاهل هستم خودم توی یه شهر دیگه زندگی میکنم اونا حای دیگه بودن  خونوادم. همینو میگن که تو به م ...

پدرت حق داره حتی اگه کم حرف هستی باید با اونا صحبت کنی فکر کردم مجردی داداشت رو گفتی،حالا ک منتهای ب واداشت نگفتی اشکال نداره ولی سعی کن نزاری پدر مادرت حس کنن واست بی اهمیتن

اگه پرسید دست پیش بگیر بگو مگه نمیدونستی؟ فکر میکردم میدونی یا مامان بهت گفته خدایش چرا مامانت چیزی ...

مامانمو نمیدونم 

میگم من خودم یه شهر دیگه زندگی میکنم 

اونا شهرستان دیگه

بعدش مخفی کاری نداشتم دانشگاه آزاد اینحرفا رو. نداره

ولی فکر میکردم همشون میدونن 

پدرت حق داره حتی اگه کم حرف هستی باید با اونا صحبت کنی فکر کردم مجردی داداشت رو گفتی،حالا ک منتهای ب ...

بخدا همه کار براشون میکنم مامانم آوردم. اینجا بردم. دکتر هرچی خواستن نذاشتم دست توی جیب کنه. ولی باز میگن من خوب نیستم یا خواهر بزرگیم. دلسوزتره 

من اذیت میشم 

من مشکلات زندگیم. نمیگمشون ناراحتشون نکنم غصه نخورن از همشون بیشتر مشکل داشتم. ولی خواهرم هرچی. میشه زنگ میزنه میگه تنشون میلرزونه ولی باز عزیزتره

بخدا همه کار براشون میکنم مامانم آوردم. اینجا بردم. دکتر هرچی خواستن نذاشتم دست توی جیب کنه. ولی باز ...

اجر کمک ب پدر مادر رو قراره از خدا بگیریم ن از اونا شما محبت بی چشمداشت ب پدر مادرت رو ادامه بده😊

اجر کمک ب پدر مادر رو قراره از خدا بگیریم ن از اونا شما محبت بی چشمداشت ب پدر مادرت رو ادامه بده😊

مرسی عزیزم خیلی قشنگ بود ممنون حتما..