2733
2734
عنوان

از شوهرم انتظار نداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خب از تنهایی دیگه مطمعن باش با ای فیلما تو تنهاییش میخا ارضا بشه

اخه میترسم به راه بد کشیده بشه

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی
ببخشیداسی جون فقط عکس وفیلم روبرمیگردونه یاپیام هم میشه؟؟؟؟

نه پیام نمیشه فقط عکس و فیلمه

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نکن شخصیت من چیزیه که من هستم اما،برخورد من بستگی،داره به این که تو چی باشی

خیلی اعصابم خرده ،نظرتان غیر مستقیم بهش بگم؟مصلا بگم دوستم میگفت شوهرش به این فیلمه نگاه میکنه ،بیچاره دوستم خیلی نا اخت بود و از این حرفا

2738
نمیشه توهم بری اون شهر چند روز در ماه نیستش

تقریبا ۴۰روز اونجاست ۲۰روز خونه ،نه نمیشه برم امکانش نیس اصلا

خیلی اعصابم خرده ،نظرتان غیر مستقیم بهش بگم؟مصلا بگم دوستم میگفت شوهرش به این فیلمه نگاه میکنه ،بیچا ...

اره به نظرمن همون غیرمسقیم بهش بگوبدونه ازین فیلمهابدت میاد

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤