2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فیبروز سطحی تر و ظریفتره با موندگاری کمتر هاشور عمقی تره خطاش از فیبرز کمی کلفت تره اما ماندگاریش بیشتره من ماه پیش فیبروز کردم سر دوهفته که رفتم برای ترمیم هیچی ازش نمونده بود گفت به پوستت نساخته و همش رفته برام هاشور زد الان 2هفته از هاشور میگذره و فعلا که مونده روی ابروم خیلی هم با حالت قبلی تفاوت نداره

2738
نه چندتا خط ظریف انداختم به تاج ابروم دوست ندارم خوشم نمیاد پشیمووونم ارایشگر عبضی ابروهامو بالا پای ...

اهااا ..من ميخوام بليدينگ كنم به نظرتون خوبه دركل

نه به خدا هیچی ابروهای طبیعی خود آدم نمیشه حتی اگه دوتا دونه موداشته باشه🙁خاک سرمن که ابروهای قشنگم ...

خدا نكنه..اخه ميگم تنوع بشه ..قيافه م تكراري شده  

بچه ها کسی میدونه چیکارکنیم بیلدینگ ابرومون زود بره

چرا میخای زود بره عزیزم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
اهااا ..من ميخوام بليدينگ كنم به نظرتون خوبه دركل

خیلی طبیعیه و شیک به صورت ادم روح میبخشه

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
2706