1345
1341
عنوان

من پدرشوهرم خیلی دوست دارم

430 بازدید | 24 پست

😁😁😁الان نشسته خونمون داره با شوهرم حرف میزنه

خیلی دوسش دارم

دوست دارم ی هو بپرم بغلش ماچش کنم

خودشیرینم نیستم🙄😁

این عطر را ک به تنت میزنی موسیقی آرامی است با امضای خاص تو ک جعل اش محال است 💕💕💕

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
خود شیرینی دیگه😐😐😂

کاش ی ذره سیاست داشتم خودشیرینی میکردمبلد نیستم

ولی ته قلبم خیلی دوسش دارم😍

این عطر را ک به تنت میزنی موسیقی آرامی است با امضای خاص تو ک جعل اش محال است 💕💕💕

موضوع تاپیک  با  اسم کاربری  خیلی هم خونی داره 😁😁

خدا محبت بین تونو بیشتر کنه 😄

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

پدرشوهرا خیلی خوبن 

ب شرط اینکه 

مادرشوهر و خواهر شوهر پر نکننش 

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭
خدا حفظش کنه. پدرشوهر که محرمه بپر ماچش کن

اتفاقن می خواستم

بعد دیدم رومبل ی نفره نشسته ضایعس برم رو دسته مبل بشینم ماچش کنم😁

موضوع تاپیک  با  اسم کاربری  خیلی هم خونی داره 😁😁 خدا محبت بین تونو بیشتر کنه 😄

نه بخدا خودشیرین نیستم😂😂😂😂

پدر شوهرا عروس دوستن

بابای من ما دخترا هر کاری براش بکنیم قدردان نیست ولی عروسش یه چایی بده دستش دیگه همش ازش تعریف و تمجید می کنه

شبی از شبها تو مرا گفتی که شب باش من که شب هستم و شب بودم و شب خواهم بود شبِ شب گشتم به امیدی که تو فانوس نظرگاه شب من باشی.
1288
اتفاقن می خواستم بعد دیدم رومبل ی نفره نشسته ضایعس برم رو دسته مبل بشینم ماچش کنم😁

اره ضایعست اونجوری

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
پدر شوهرا عروس دوستن بابای من ما دخترا هر کاری براش بکنیم قدردان نیست ولی عروسش یه چایی بده دستش دی ...

خیلی بده اینجوری

1364