2726
عنوان

توی ساک زایمان خودمو و نی نی چیا باید بزارم؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 78 پست
قربونت عزيزم حتمأ تماس بگير چون امكاناتشون با هم فرق ميكنه بگو بخش زايمان وصل كنن كامل راهنماييت م ...

باشه میپرسم ازتون مرسی کاش زودتر باهاتون آشنا میشدم 

ولی الان هم غنیمته🌹

انشالله بچه های گلت رو خدا حفظ کنه♥️♥️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
باشه میپرسم ازتون مرسی کاش زودتر باهاتون آشنا میشدم  ولی الان هم غنیمته🌹 انشالله بچه های گلت ...

ممنون عزيز دلم

همچنين ني ني شمارو😍😍😍بهت درخواست دوستي ميدم

اميدوارم تجربه هام به دردت بخوره😚😚😚

محتاج دعام🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزيز دلم همچنين ني ني شمارو😍😍😍بهت درخواست دوستي ميدم اميدوارم تجربه هام به دردت بخوره😚😚 ...

ممنون عزیزم😘😘😘😘

باشه عزیزم الان 😍😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ایشالا به سلامتی منم ساکمو‌بستم

برای نی نی 

دو‌دست لباس کامل ( پیرهن دکمه دار آستین کوتاه و‌بلند. شلوار‌جوراب دار یا ساده ، کلاه دو تا ، دستکش دو جفت جوراب دو‌جفت، ناف بند دو یا سه تا)

یه دست لباس واسه وقتی میخوای بیاریش خونه. 

شیشه پستونک،دستمال مرطوب، دستمال کاغذی ، روغن‌بدن، دماسنج، پارچه‌مل‌مل ، مای بی بی

وسایل نیاز‌ دیگه هم‌که نیازت میشه

کریر، پتو ، قنداق فرنگی 

برای خودت هم

یه دست لباس مرتب واسه اومدن خونه 

پوشک بزرگ‌واسه خون ریزی‌روزای اولت که زیاده

دو سه عدد شورت 

سوتین راحت

دمپایی‌ 

جوراب 

دستمال کاغذی 

کرم‌مرطوب‌کننده

اگه حال آرایش داری لوازم آرایشی