2733
2734

سوال منم هست ولی تا‌یک نمیزنم

چون یه نفر هم از این خانومای با تجربه جواب نمیده مناسفانه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نوار....پوشک.لباس.البته برای خودت از پوشکایه سایز بزرگ بزاری بهتره.

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

برا خودت نسکافه

فلاکس

لیوان

کمپوت آناناس و گلابی

سرژی فیکس

لباس

برا نی نی

لباس سرهمی 

پتو دورپیچ

پوشک

شیرخشک

شیشه شیر

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2738

شیشه شیر یه قوطی شیر خشک نوار بهداشتی واسه خودت مای بیبی دودست لباس نوزاد سایز ۰ لباس واسه خودت اگه خواستی لوازم آرایشم ببر دستمال مرطوب 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
بسلامتی ایشالله، اصولا چند هفته سزارین انجام میدهند؟

۳۸

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
شیشه شیر یه قوطی شیر خشک نوار بهداشتی واسه خودت مای بیبی دودست لباس نوزاد سایز ۰ لباس واسه خودت اگه ...

راستی قنداق فرنگی کریر پتو نوزادم ببر

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  
نوار....پوشک.لباس.البته برای خودت از پوشکایه سایز بزرگ بزاری بهتره.

پوشک بچه؟؟

2706