2726

من از دکترم پرسیدم گفت فعلا احتیاط کن هفته ای یا ۱۰ روز یه بار خیلی بااحتیاط تا وقتی برم سونو نوع جفت مشخص بشه که شرایطم چطوره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تا نرفتی سونو رابطه نداشته باش بعد ک رفتی دکتر واسه سونو ازش بپرس من الان سه ماهمه از پنج هفتگی ک فهمیدیم شوهرم دیگه باهام نزدیکی نکرد با اینکه حتی منعی هم نداره دکتر گفت اشکال نداره ولی اگه رابطه نداشته باشی خیلی بهتره البته این نظر منه 

2728

بعد سونو ببین نظردکترت چیه ه  مانعی نداشت حتما انجام بده اخه یه ماه دوماه نیست که ۹ ماهه عزیزم هم خودت هم همسرت خسته میشید 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

دگترم گفت رابطع نداسته باشین.اگم گفت مهم نیس یروز.من بازم رعایت میکنم.هم من هم همسرم. حالت تهوع امونمو بریده زندگی افتادم.رابطه چیه این وسط

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.