2733
2734
عنوان

واکسن یکسالگی

13300 بازدید | 34 پست

سلام،، مامانا دیروز واکسن یکسالگی و فلج اطفال بچم زد،، گفتن تب نداره،، ولی امروز از صبح بچه هم کسله هم تب داره انگار،، تجربه ای دارید؟؟؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دیروز زدم  فقط شب کم خوابید بچه بیخواب بود  ولی علایم سرماخوردگی از عوارض این واکسن ه ...

مرسی اومدی

ببین اخه گفت یه هفته بعدش دقت کن! حالا موندم بچم چرا کسله،سرشم گرمه

خداکنه زودتر خوب  شه بچم 

2728
مرسی اومدی ببین اخه گفت یه هفته بعدش دقت کن! حالا موندم بچم چرا کسله،سرشم گرمه خداکنه زودتر خوب &n ...

مهم نیست نگران نباش عزیزم بهرحال بیماری وارد بدنش میکنن ممکنه از چند روز قبل خودش داشته سرما میخورده 

یه کم دفاع بدن بیاد پایین میکروب های قبلی فعال میشن 

اب و ابمیوه بیشتر بده و سر شب احتیاطی استامینوفن رو بده که تب نکنه تو شب 

در مورد واکسن بیشتر احتیاط کنید چون واکسن هندی و چینی هم اومده و بعضی از کودکان بعد از زدن واکسن دچار فلجی یا اوتیسم و یا عقب ماندگی شدن و ... شدند.

تحقیق در مورد واکسن خیلی خوبه چون حتی کشورهای خارجی هم نمیذارند بچه هاشون واکسن بزنند

گناه یعنی خداحافظ مهدی

⭕طبق آمار جهانی از هر ۶۸کودک در سراسر جهان، یک نفر به #اوتیسم مبتلا است.

مطابق یکی از نظریه ها وجود جیوه در #واکسن ها عامل اصلی شیوع اوتیسم در جهان است.

#طب_اسلامی_کودکان

✨تربیت نسل مهدوی✨

💌 http://eitaa.com/joinchat/2949054464Cf6a6ec1f40

گناه یعنی خداحافظ مهدی
2738

☠️وقتی بیل گیتس به صراحت اعلام می کند :

❌ روزانه ۳۵۰ هزار نفر را با واکسن میتوان کم کرد! 

👈آیت الله تبریزیان : چرا باید به بهداشت جهانی اعتماد کنیم ؟ در حالی که مبنای این سازمان تجارت وحمایت از مافیای داروسازی می باشد.

@daroo100 👈👈👈

گناه یعنی خداحافظ مهدی

س توکل:

❌❌❌ این مطالب را علوم پزشکی هیچ گاه به شما نخواهد گفت ❌❌❌

⭕️ سخن پدری که فرزندش به اوتیسم مبتلا شده است :

👈 فرزند بنده شبی که واکسن سه گانه را تزریق کردند💉 تب ولرز شدید پیدا کرد وتا یک ماه اسهال واستفراغ شدیدی پیدا کرد وپس از آن دیگر فرزند من حالت طبیعی را نداشت وبه محیط اطراف خود خیره میشد وعلایم اوتیسم در او ظاهر شد .

💯 تا قبل از تزریق واکسن سه گانه 💉 فرزند من سالم سالم بود، حسین پسر من تا 18 ماهگی طبیعی بود، این سومین فرزند من است ودو فرزند دیگر من کاملا سالم هستند .

✅ عامل اوتیسم فرزند بنده واکسن بود .

@daroo100 👈👈👈

گناه یعنی خداحافظ مهدی

🔯معرفی کاشف واکسن اطفال

🔻جوناس ادوارد سالک

متولد‌👇

۲۸ اکتبر ۱۹۱۴ نیویورک سیتی عمر ۸۰ سال 

🔹محل زندگی نیویورک، پیتسبورگ، لا هویا

🔹ملیت آمریکایی

🔹 روسی تبار

🔹رشته فعالیت تحقیقات پزشکی، ویروس‌شناسی 

🔹محل کاردانشگاه پیتزبورگ

🔹دانش‌آموختهٔ دانشگاه نیویورک استاد راهنما توماس فرانسیس 

🔹دلیل شهرت کشف اولین واکسن فلج اطفال 

🔯دین یهودی 

🔴حرف یک یهودی یقین ۱۰۰٪ است ولی کلام اهل بیت جعلی و غیر قابل استناد! 

طب اسلامی کودکان 🌷

🆔 @tebeslami_koodakan

گناه یعنی خداحافظ مهدی

ا:

مجری در دقیقه ۸۵ به بعد از دکتر راشل میپرسه:

وقتی مادری که بچه‌اش را در آغوش گرفته میشینه و میگه دکتر راشل! واکسن سه گانه سرخک، سرخجه و اوریون خطری ندارد؟

دکتر راشل جواب میده:

من می‌خوام بهش بگم. می‌خوام که صادقانه بگم من واکسن سه‌گانه (سرخک، سرخجه و اوریون) رو به بچه‌هام نمی‌زنم

(هموطن آگاهی تو ریشه فساد را میخشکاند)

دیه کودکت رو از وزیر بهداشت و نوچه هایش بگیر

https://www.aparat.com/v/dFMw4

@tebeslami_ir 

گناه یعنی خداحافظ مهدی

🔴معرفی یک سم به‌عنوان‌ نگهدارنده در واکسن!

🔻 معمولا فنوکسی اتانول به عنوان نگهدارنده جایگزین پارابن می‌شود با این حال مطالعات نشان می‌دهد که این ترکیب نیز در مطالعات آزمایشگاهی روی حیوانات با بروز #مشکلاتی در #سیستم_عصبی و #مغز آنها مرتبط بوده است. 

🔻این ماده علاوه بر آن باعث ایجاد #اگزمای_پوستی شده و همچنین برای #سیستم_عصبی، #کلیه‌ها، #کبد و #ریه هم #سمی است.

⭕️فنوکسی اتانول بیشتر در محصولات مراقبت از پوست و مو به کار می‌رود.

🔴ولی یکی از محتویات واکسن ها فنوکسی اتانول است! 

#واکسن_یعنی_اعتمادی_قیدوشرط_به_دشمن

💠درمانخانه اسلامی💠

💠 @Darmaneslami 

☝️سنگر۳۸ هزار نفری جنگ تغذیه☝️

گناه یعنی خداحافظ مهدی

واکسن اره یا نه؟ 

بهانه ای که برای واکسن دارن اینه واکسن از بیماری های واگیر و کشته شدن افراد جلو گیری میکنه! 

خوب ما حرفی نداریم ولی الان میبینیم که ۱۵ برابر ۸سال جنگ یعنی سالیانه طبق امار رسمی ۳۰۰ هزار ایرانی بخاطر بیماری های غیر واگیر که علتشون غذاهای مورد تایید سازمان غذا دارو است میمیرند! 

اصل بر اینه که خدا انسان رو سالم خلق کرده 

و دستوراتی برای پیشگیری از بیماری ها در روایات امده 

و اینکه این واکسن ها عمدتا از هند و المان وارد میشن اونایی هم که در ایران ساخته میشن یه جورایی مونتاژ میشن تو ایران موادشون از خارج میاد 

موارد زیادی هم دیدیم که نوزاد بعد از واکسن بیمار شده فلج شده تشنج کرده اوتیسم گرفته و..... 

و اینکه چون سازمان بهداشت جهانی ( صهیونیسم و فراماسونی ها) توصیه به واکسن میکنن و اینها دشمن ما هستن هیچ وقت اعتماد به دشمن کار یک بی سواد عاقل نیست چه برسه به فرهیختگان

و اینکه اساتیدی همچون دکتر روازاده و استاد تبریزیان طی تحقیقات و مستندات (کسانی که حملات بعد از واکسیناسیون داشتن رو دیدیم) به این رسیدن که واکسن خوب نیس و صد البته که در طب سنتی و اسلامی تدابیری برای پیشگیری و حتی برای درمان داریم چرا سری که درد نمیکنه گونی ببندیم؟ و واکسن بزنیم ؟ 

من به شخصه وقتی همسرم باردار شدند هیچ دارویی مصرف نکردند و بعد از تولد نوزاد هم واکسن و دارو ندادیم بهش 

هم مادر سالمه هم نوزاد خیلی صبور و خیلی اروم و سالم و عالی شکر خدا که صدها مورد از این افراد بوده و هست 

و خیلی ها رو دیدیم که واکسن نزدند ولی سالم سالم هستند پس چرا باید به دشمن اعتماد کنیم و واکسنی که نمیدونیم اصلا چیه بزنیم ؟ 

ایا دشمن خیر ادم رو میخواد؟

پس خودتون تصمیم بگیرید برای سلامتی و اینده ی نوزاد و جگر گوشه ی خودتون❤️

گناه یعنی خداحافظ مهدی

💡جنگ واکسن فقط مختص ایران نیست...

جهان در حال جنگ در مورد واکسیناسیون است.‌..

❎دولتها و مراکز وابسته به سازمانهای یهودی بهواست جهانی موافق!

✅والدین کودکان بیگناه و بی پناه مخالف!

🌐 ۳۹۰۰۰ خانواده استرالیایی از تزریق واکسن به کودکان خود ممانعت به عمل آورده اند!!

#واکسن 💉

طب اسلامی کودکان🌷

🆔 @tebeslami_koodakan

گناه یعنی خداحافظ مهدی
2706