2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزی,به اسم ارگانیک تو ایران نداریم عزیزم. الان گلابی سردخونه ای هست از اونا استفاده کن. زیاد سخت نگیر

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

خو حتما جایگزین دیگه ای هم داره دیگه الان فقط گلابی سرد خونه ای هست که اونم همه جا نیست.از دکترش بپرس 

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2738
بعضی جاها محصول ارگانیک دارن اما من نمیشناسم

ببین مفهوم ارگانیک یعنی بدون کود بدون سم آب سالم بدون هیچ آلودگی حتی آلودگی هوا. اون محصول سالم نه ارگانیک 

خو حتما جایگزین دیگه ای هم داره دیگه الان فقط گلابی سرد خونه ای هست که اونم همه جا نیست.از دکترش بپر ...

اره سیبم میشه 

اما شنیدم طب سنتی میگه گلابی ارگانیک برای قلب بچه خوبه 

آخه قلبش مشکل داره برای همین میخوام امپرازول رو با آب گلابی بدم 

اره سیبم میشه  اما شنیدم طب سنتی میگه گلابی ارگانیک برای قلب بچه خوبه  آخه قلبش مشکل دار ...

کدوم شهری? تهران و کرج بعضی میوه فروشی های لوکس حتما دارن چون من خودم هفته پیش تو یه سردخونه تو هشتگرد دیدم

بعضی از شهرستان ها دارن 

من رشته تحصیلی و کاریم کشاورزیه. محصول سالم که باقیمانده کود و سم نداره داریم که صادر میشه ولی ارگانیک نداریم😊