2726
عنوان

خانما یه لحظه بیاید همونم که گفتم شوهرم خیانت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3420 بازدید | 43 پست
اره بابا انکار میکنه  و اگر جیزی باشه حواسشو جمع میکنه

دقیقا همینطوره.بنظرم فکرجدی کن راجع ب زندگیت ب روش نیار برو مشاوره اگ واقعا ادمه هرزیه ک ولش کن حتاتگ بچه داشته باشی اگ ن پشیمونه و یباربوده بهش فرصت بده

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حواست باشه فقط بچه دار نشي، صبور باش،بالاخره دستش رو ميشه ،يا خودش ميگه برو طلاق بگير

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2728
دقیقا همینطوره.بنظرم فکرجدی کن راجع ب زندگیت ب روش نیار برو مشاوره اگ واقعا ادمه هرزیه ک ولش کن حتات ...

اره مشاورو حتما میرم و حتما مچشو میگیرم 

اخه خیلی حرفت بارم کرده خیلی منو اذیت میکنه

باید ب روش بیارم و تهدیدش کنم حق و حقوقمو حداقل تزش بگیرم

اره باباتودروغگویی دسته همه روبسته خودم بخدادیدم ازپشت دوستمودستکاری میکرددیدم اخم کردم زدزیرش پرروخ ...

اره شوهر منم خیل دروغ میگه 

من تیلی بهش اعتماد داشتم ک دروع نمیگه 

اما سر چنتا مسایل فهمیدم خیلی دروغ میگخ 

با مدرک بهم ثابت شده هااد

حواست باشه فقط بچه دار نشي، صبور باش،بالاخره دستش رو ميشه ،يا خودش ميگه برو طلاق بگير

عزیزم دسش تقریبا داره رو میشه 

خودش که بهم میگه اگر تاپیکامو خونده باشی شوهرم سر جیز الکی بحثو کش داد و الان ده روزه میگه نمیخوامت و زندگیو نمیخوام توهم برو دادخواست طلاق بده ولی خودش نمیره

راضی هس ب طلاق اما میخواد من اقدام کنم

استارتر اخرش میخای چیکارکنی؟

عزیزم اخرشو نمیدونم 

ولی فعلا ب رو خودم نیاوردم 

هفته دیگه دارم میرم مشاور و میخوام تعقیبش کنم ببینم میتونم مچشو بگیرم اینجوری بهتر میتونم حق و حقوقمو بگیرم چون همش بهن میگه نمخوامت 

عزیزم اخرشو نمیدونم  ولی فعلا ب رو خودم نیاوردم  هفته دیگه دارم میرم مشاور و میخوام تعقی ...

اگه شرایط جداشدنو داری ازش مدرک جمع کن بدون مدرک دستت به هیچ جانمیرسه واگه نمیخای طلاق بگیری کنکاش نکن که روح و روانت نابود میشه تحت هیچ شرایطی هم بچه دارنشو

اگه شرایط جداشدنو داری ازش مدرک جمع کن بدون مدرک دستت به هیچ جانمیرسه واگه نمیخای طلاق بگیری کنکاش ن ...

ببین خیانت یک طرف و اینکه میگه نمیخوامت برو دادخواست بده یک طرف

میگم این دلس میخواد من طلاق بگیرم حالا که اینجوره منم مدرک داشته باشم

وقتي هي ميگه نميخوامت وايميستي همينجوري نگاش ميكني؟؟؟ ببين چي لجشو درمياره انجام بده همونو. جوابشو بده. بگو گوه ميخوري نميخواي... بگو به درك كه نميخواي مهريه مو بده گورتو گم كن منم از ديدن قيافه تو حالم به هم ميخوره ديگه نميتونم تحملت كنم. خواهشاً نذارين هر زري كه ميخوان بزنن 

2706