2726

خانما تو تاپیکای قبلم توضیح  دادم که یه سری چی پیدا کردم به علاوه رفتار شوهرم که سرده که مشکوک شدم بهش 

مطمینم که خانمی وارد خونم شده اما بعضیا گفتن شاید کلید داده ب کسی 

رفتم تو فکر با وجود که میدونم احتمالش خیلی کمه کلید داده باشه اما میگم شاید کار خودش نیس

اره ممکنه کلید داده دوستی برادری  کسی

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما دیشب یکی از گوشی های شوهرمو چک کردم (دوتا گوشی داری سکیش و در دسترس میزاره یکیش نه) از پیامای که بین دوستش که احتمال میدادم شاید کلید ب اون داده فهمیدم ک کلید دسش نبوده 

2728
چرا شما نی نی سایتیا با یه چیزی به اسم حرف زدن با طرف مقابل بیگانه این؟؟؟خب برو حرف بزن باهاش واسه خ ...

شوهرم باهام حرف نمیرنه بعدم اصلا منطقی نیس 

تا حرف بزنم انکار میکنه و داد بیداد 

اینجوری اگر چیزی هم باشه از دستم میده

نمیخوام انرژی منفی باشم اما معمولا کار خودشونه و وقتی لو برن میگن کلید داده بودم به کسی

دقیقا مثل شوهر خاله ی من که این دروغو گفته بود و بالاخره تو مستی خودشو لو داد و همش به خالم میگفت کاره من بود شرمنده

بعد که مستیش پرید بازم انکار میکرد  

چرا شما نی نی سایتیا با یه چیزی به اسم حرف زدن با طرف مقابل بیگانه این؟؟؟خب برو حرف بزن باهاش واسه خ ...

فکرمیکنی حرف بزنی میگه کردم!!!!!!!!!شماچقدر باروحیه مردا خلافکاربیگانه ایی انگارنبودی تواین کشور 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

شوهره منم همینه توماشین کاندوم اسپره پیداکردم توداشبوردگفتم ایناچیه توماشین تته پته کردرنگش پریدگفت برادوستم یه بارشماره دوس دخترشومن ج دادم یه بارم بادوستم خیانت کرده بااین همه بازنمیشه گردنش گذاشت

نمیخوام انرژی منفی باشم اما معمولا کار خودشونه و وقتی لو برن میگن کلید داده بودم به کسی دقیقا مثل ش ...

اره شوهر من عادت انکار و حتی قسم دروغو داره .

اما اهل کسی نیس بدون خودش کسی بفرسه خونه 

بعدم اون بالشت و پتو ها ک گفتم اونجوری بود اگر دوسش بود ک نمیرفت تو کمد بزاره  

یا رفتارای شوهرم سرده  حتی دستم بهم نمیزنه 

فکرمیکنی حرف بزنی میگه کردم!!!!!!!!!شماچقدر باروحیه مردا خلافکاربیگانه ایی انگارنبودی تواین کشور&nbs ...

اره بابا انکار میکنه 

و اگر جیزی باشه حواسشو جمع میکنه 

شوهره منم همینه توماشین کاندوم اسپره پیداکردم توداشبوردگفتم ایناچیه توماشین تته پته کردرنگش پریدگفت ...

واقعا چجوری با همچین ادمی ادامه میدی؟

وقتی میدونی و کنارشی خودتو بی ارزش میکنی

2706