2737
2734
عنوان

خانومای باردار بخونن

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 56 پست
عزیزم حق داری واقعا.خییلی سخته.حتی فکر کردن بهش آدمو داغون میکنه.مشاوره نرفتی؟

ن فقط جریان رو ب پدرشوهرم گفتم،شوهرمم توراه مشهد ک رفت توبه کنه تصا‌دف کرده ملق زده ماشینش داغون داغون شد اراقی برددش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم عادیه یانه ولی ازوقتی حامله شدم شوهرم بیشتراز قبل گرم شده واگه اجازه بدم هردقه رابطه میخواد خیلی گرم شده وماشالله رابطمون خوبترشده خودمو چشم نزنم😂

2728
ن فقط جریان رو ب پدرشوهرم گفتم،شوهرمم توراه مشهد ک رفت توبه کنه تصا‌دف کرده ملق زده ماشینش داغون داغ ...

تاپیک قبلیتو خوندم.

نمیدونم چی بگم☹سخته.اگه بخشیدیش که دیگه نباید به روش بیاری اونم باید قول بده که دیگه از اینکارا نکنه.حق طلاقم بگیری فک کنم بهتر باشه البته بازم با مشاور مشورت کنید.

از خاله ت هم فاصله بگیر.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
یعنی ضد تهوعم چند دقیقه نمیمونه اثر کنه بیحال شدم از غذا نخوردن دستمم دیگه جا واسه سرم زدن نداره نمی ...

وای منم خستم کلافم همش افتادم ی گوشه خونه 😢روزی صدبار میگم خدایا مرگ

عزیزم حتی ب چشماتم اعتماد نکن منم ‌داشتم،خالم و شوهرم باهام ارتباط داشتن

عزیزم واقعن ناراحت شدم برات 

خاله ات مجرد بود ؟

شوهر. من همیشه خیانت داشت ولی خب الان نمیدونم بنظرم کمترش کرده ولی خب ترک ک نمیتونن کنن اینا لذت رابطه با یکی دیگه رو تجربه کردن و. دیگه از سرشون نمی افته

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2738