2726
ازمایش خون دادم 

خب دیگه اگر ازمایش خون بتا میدادین عدد دقیقشو بهتون میگفت

ولی ازمایش خون تیتر دادین که فقط نشون میده از فلان رقم بالاتره و مثبته

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
خب دیگه اگر ازمایش خون بتا میدادین عدد دقیقشو بهتون میگفت ولی ازمایش خون تیتر دادین که فقط نشون مید ...

یتی دقیق نیست؟؟؟؟😮

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یتی دقیق نیست؟؟؟؟😮

مهم باردار بودنه که نشون میده

بعضی ها دوست دارن عدد دقیقشو بدونن و میگن ازمایش بتا میخوایم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
مهم باردار بودنه که نشون میده بعضی ها دوست دارن عدد دقیقشو بدونن و میگن ازمایش بتا میخوایم

اهان ممنونم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2728
وای مرسی خیلی ذوق دارم😍❤

مبارکههه ..ازمایش دادی؟

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ   

منم 21 بهمن بیبی چکم مثبت شده،و خیییلی نگرانم و استرس دارم برا تشکیل قلب..

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ