2733
2734
دوستان گلم به نظر من در کنار همه روشهایی که برای لاغری به کار می برید 5 گیاه لاغری که ترکیب 5 عرق چربی سوز و کاهش اشتها دهنده هست را امتحان کنید.(زیره- مرزه- کرفس و ....) که زیر نظر مشاور تغذیه با هم ترکیب می شوند.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1
اطمینان از کیفیت محصولاتمون حتما این لینک رو بخونید
ارسال به سراسر کشور رایگان
09174444261 - یا زنگ بزنید و یا اس ام اس بدید تا زنگ بزنم
سمیه: سلام لیلی جونم خوبی عزیزم دسته گلت دردنکنه وای عاشقه شربته بهارنارنج شدم خیلی عالی بود انشاله دوباره مزاحمتون میشم عزیزم عالی بود ممنون دوستم بوسسسسسسسس

دریا: من از لیلی خانم آبلیمو گرفتم و راضی بودم. مثل آبلیموهای آماده نبود که میگن آب کاهه. مامانم هم که روی آبلیمو حساسه و همیشه فقط خودش آبلیمو میگیره این آبلیمو رو تایید کرد.

فاطمه: عزیزم آبلیمو و شربت بهار نارنج و 5 گیاه لاغریت به دستم رسید. خیلی خوب و با کیفیت هستند.. خواستم تشکر کنم

مامان هانا: لیلی جان بابت عرقیاتی که برام فرستادی ممنون. راضی بودم

فرناز: من از عرقیاتش استفاده کردم و مشتری دائمیشون هستم
عرق هفت گیاه قندخونش رو واسه مادرشوهرم میگیریم واقعا عالیه

بهشت برین: عااااااااااااااااااالیه این عرقیات لیلی خانم .واقعا کیفیتش خوبه و قیمتش مناسب ... تازه تا به دستت هم نرسیده پولش رو نمیگیره .من خریدم و راضی بودم .... لیلی خانوم دستتون درد نکنه

آلیسک:لیلی جان شربت بهارنارنجت خیلی خوب بود! مرسی.

مهربون: لیلی جان من که خدایی خیلی راضی بودم هم از سفارشات هم از خودت که خیلی گلی

راحله: شربتا عالی بودن.مثل همیشه. دست گلت درد نکنه عزیزم
ایشالا دوباره این هفته سفارش دارم براتون ولی قبلش ممنون میشم بهم بگی مربای بهآر نارنجم دارید یا نه؟ اس ام اس زدم جواب ندادید

نخودی:سلام..لیلی جون..خوبی عزیز...ابلیمو یدستم رسد..عالی بود.....
میشه بگی چقدر واریز کنم؟؟؟

بهشت برین: سلام خانومی .لیلی عزیزم خوبی ؟؟؟؟ من ازتون خرید کردم . واقعا عرقیات خوبی دارید 0من یه بطری 4 لیتری کاسنی از شما خرید داشتم و یه دو لیتری از یه مغازه دیگه .... قشنگ تفاوت پیداست ... غلظت عرقیات شما به مراتب بالاتر و کیفیتشون بهتره . و خدایی هم ارزون میدید. شوشو که میخوره میگه مگه عرق کاسنی نیست ؟ میگم چرا ! میگه پس چرا مزه نداره !!!!! نه که الان چند ماهه هی از شما خرید داریم به اون کیفیت عادت کرده طفلک .... کاسنی دو آتیشه
عوضش برای تمام دوستان و خانواده عرقیات خوب خریدم . گلابی که بوش مستت میکنه . بهارنارنجی که دربطری باز نشده ، بوش به دماغت میخوره .... به به به به ..هوس کردم برم بخورم ...خخخخخخخخخ
بازم ممنون ... خدا قوت و خسته نباشید

الی: سلام لیلی جان..من همونم که سه بار تاحالا ازتون خرید کرده یه بار شیراز بودم فرستادید هتل هما
دوبارم که اصفهان فرستادید برام/بازم ببخشید دفعه ی آخر با تاخییییر پولتون رو واریز کردم/گرفتار بودم
ممنون از کیفیت خوب محصولاتتون .راستی من شش گیاه کبد رو مشتریش شدم اساسی..تا حالا چهارتا شیشه ازتون خریدم و تقریبا دوماهی میشه صورتم جوش نزده!!! متشکرمممم کاش یه عرق هم بود برای از بین بردن جای جوش!!!!
راستی شلتوک رو چه مدت و چند شیشه باید استفاده کرد تا جواب بگیریم؟

آتوسا: لیلی جان سلام من سفارشاتمو گرفتم مرسی محشر کبری بود
گلم شماره حسابتو بده و مبلغ را بفرما که چقدر واریز کنم؟

مهسا: دوستان بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما ترشی ربی رو امتحان کنید . معرکه بود . من هی میخورم به شوهرم میگم : ترشی اش خیلی خوشمزه اس . دیروز سر نهار بهش گفتم یه چیزی بگم ؟ میگه : هان ترشی اش خیلی خوشمزه است ؟
شربت بهار نارنج و فلفل قرمز هم خیلی خوب بود .
دست گلت درد نکنه لیلی جون . هزینه رو هم امروز فردا برات واریز می کنم خانومی .

هلیا 64: منم از لیلی جون ابلیمو گلاب و عرقیجات گرفتم و بسیار راضی بودم مرسی لیلی جون محصولاتت عالیه
بانو: لیلی جون من همونی هستم که دیروز برام عرق نعنا و گلاب فرستادی تهران
ممنون عزیزم همه چی خوب بود
شربت بهار نارنج هم خیلی خوش عطر و خوش مزه بود
دستت درد نکنه خانومی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آتوسا: لیلی جان سلام من سفارشاتمو گرفتم مرسی محشر کبری بود گلم شماره حسابتو بده و مبلغ را بفرما که چقدر واریز کنم؟ مهسا: دوستان بهتون پیشنهاد می کنم حتما حتما ترشی ربی رو امتحان کنید . معرکه بود . من هی میخورم به شوهرم میگم : ترشی اش خیلی خوشمزه اس . دیروز سر نهار بهش گفتم یه چیزی بگم ؟ میگه : هان ترشی اش خیلی خوشمزه است ؟ شربت بهار نارنج و فلفل قرمز هم خیلی خوب بود . دست گلت درد نکنه لیلی جون . هزینه رو هم امروز فردا برات واریز می کنم خانومی . هلیا 64: منم از لیلی جون ابلیمو گلاب و عرقیجات گرفتم و بسیار راضی بودم مرسی لیلی جون محصولاتت عالیه بانو: لیلی جون من همونی هستم که دیروز برام عرق نعنا و گلاب فرستادی تهران ممنون عزیزم همه چی خوب بود شربت بهار نارنج هم خیلی خوش عطر و خوش مزه بود دستت درد نکنه خانومی هنگامه: سلام لیلی جون ممنون بابت کیفیت خوب شربت بهارنارنجت عالی بود یعنی میخورم احساس میکنم اردیبهشته دارم تو شیراز راه میرم. مری: لیلی جون خیلی کارت درسته.من 7 گیاه هاضمه،شربت بهلیمو،سرکه سیب، سرکه انگور،4 گیاه خنک رو ازت گرفتم خیلی خیلی راضی بودم.من که دیگه مشتری شدم.بوس
2731
2738
2706