2703
2553
عنوان

بهترین کادویی ک برای ولنتاین گرفتم اصلا مادی نبود😍

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 33 پست
راستش منم زیاد بلد نیستم خخخ و در جریان مشکل شوهرت و خانوادت هم نیستم .  از بچه های با سیاست ...

تا قبل از اون دعوا خیلیییی با هم خوب بودن

یعنی اگ من ی تو ب پدر و مادرم میگفتم کم مونده بود منو بزنع

الانم توهینی نمیکنه بهشون 

ولی میگه من مهمون بودم تو خونشون همشون ریختن سرم 

مخالف نظرمی ریپلای نکن مگه مجبورت کردن؟😂😂😂
تا قبل از اون دعوا خیلیییی با هم خوب بودن یعنی اگ من ی تو ب پدر و مادرم میگفتم کم مونده بود منو بزن ...

ای بابااااا😕

پس ظاهرا حق با شوهرته . 

انشالله به مرور زمان مشکلشون حل میشه . خدا کمکت میکنه نگران‌نباش 

و تلاش خودتو بکن 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابااااا😕 پس ظاهرا حق با شوهرته .  انشالله به مرور زمان مشکلشون حل میشه . خدا کمکت میک ...

نه 

حق با هر دو طرفه

پدر و داداشمم به خاطر دفاع از من اینکارو کردن

چون دست بزن داشت😞با وجود تمام اخلاقای خوبش

الانم داروی اعصاب میخوره

2720

ببین مقصر شمایی ک از مشکلاتت ب خانوادت گفتی زمانی ک هنوز میخوایی آدامه بدی،،،،، شوهرت مرد خوبی فقط عصبی،،،، بیا یه چند وقت،،، زیاد نگو میخوام برم،،، بزار فکر کنه اولویت اولت اونه،،، برا همین کار خوبش دو س بار بهش پیام بده مهربونترین شوهر دنیا دستت درد نکنه،،،، یه مدت بزاز فاصله بگیر،،،، ببین چند وقت نرفتی سربع نرم شد،،،، همش تو خونه با الفاظ مهربونم،،،،، مرد من،،،، آقای خوش اخلاق صداش کن،،،،، واقعا مدتی فکر کن،،،، ب شهر، دیگ ای هستی،،، اینقدر نخواه ک برو،،، تا عید خوب به سازش برقص،،، برا عیدم بگو،،، اگ دوست داری بیا باهم بریم اگرم نه میدونم سختت اصرار ندارم،،،، کار برادرتون ب شدت بد بود،،،،،، آخر رفتی پیش نینی داداشت؟ 

زن داداش منم همین جور بود،،، تند ب مادرش میگفت،، فلانی اینجور گفت،،، مادر هم عکس العمل نشون میداد،،، برادرم هم دوسال نرفت،،، تا پارسال آشتی دادیم باهم تولد زن داداشم گرفتیم،،، خواهر م و شوهرش،،، داداشمم بردن خونه مادر،، آوردنش،،، یعنی اینقدر زن داداشم سوپرایز شد،،، اینقدر سوپرایز شد،،، الان دیگ نمیگ هیچ ب مادرش خوب مادر ناراحت میش،،،، عکس العمل نشون مید 

2714
ببین مقصر شمایی ک از مشکلاتت ب خانوادت گفتی زمانی ک هنوز میخوایی آدامه بدی،،،،، شوهرت مرد خوبی فقط ع ...

ببین من از لحاظ محبت خیلیییییی بیشتر از اون ابراز علاقه میکنم

اگ اون تو هفته ی بار بگه دوست دارم من هر روز میگم

اره فقط ی بار توی بیمارستان رفتم

زن داداش منم همین جور بود،،، تند ب مادرش میگفت،، فلانی اینجور گفت،،، مادر هم عکس العمل نشون میداد،،، ...

من دوسال سکوت کردم 

هیچی نگفتم

این بار کم اوردم

میذاشتم جنازمو ببرن

2706