2737
2739
وقتی خوابه دهنش محکم فشارمیده

چه اصراری داری اگه از پس پول شیرخشک بر میای شیرخشک بده منکه خیلی اشتباه کردم ندادم انقد اذیت شدم یه دوره ایی که دخترم اصلا شیر نمبخورد فقط تو خواب الان یکم بهترشده ولی من اصلا جون شیردهی ندارم،تا ۶ماه بدوش بده بعد ۶ماه ام دیگه کلا نده شیر مادر تا ۶ ماه خوب مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اصراری داری اگه از پس پول شیرخشک بر میای شیرخشک بده منکه خیلی اشتباه کردم ندادم انقد اذیت شدم یه ...

وقتی میدوشم چیز زیادی نمیاد وقتی مک میزنه بهتر ه نمیدونم احساس میکنم داره خشک میشه

ببخشید بچه شمام معذرت میخوام وقتی دستشویی میکنه خیلی زور میزنه یعنی خیلی طول میکشه 

من از دکتر پرسیدم گفت خوب داره دسشویی میکنه دیگه هر موقع برا ادرار زور زد نگران شو کلا همیشه هر سوالی تو ذهنم باشه مینویسم رفتم دکتر برا دخترم میپرسم همرو خداروشکر پزشک خوبیو براش انتخاب کردم خیلی با حوصله جواب میده

2728

منم دو روز اول شیر خودمو دادم بعد حالم بد شد بیمارستان بستری شدم مجبور شدن ب پسرم شیر خشک بدن الان 15 روزشه عادت کرده ب شیر خشک راحت تره سینه نمیگیره خیلی ناراحتم اصلا شیرخشک دوس ندارم گاهی سینه میگیره ولی اکثرااا جیغ میزنه و نمیخوره کاش اگه راه حلی دارین ب منم بگین تورو خدا

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
چه اصراری داری اگه از پس پول شیرخشک بر میای شیرخشک بده منکه خیلی اشتباه کردم ندادم انقد اذیت شدم یه ...

منم دقیقا برنامه م همینه بعد ۶ماه شیرمو نمیدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

عزیزم منم مشکل شما رو داشتم پسرم از دو ماهگی سینمو به سختی می گرفت جوری که دیگه داشت شیرم خشک می شد و الان دیگه اصلا سینمو نمی گیره تنها چیزی که باعث شد خدا رو شکر الان هم شیر داشته باشم شیردوش برقی هست تا شش ماهگی شیر مادر برای بچه لازم هست بعد از اون همین شیرخشک و غذای کمکی کفایت میکنه.شیردوش دستی اصلا به درد نمی خوره من باهاش حتی یه قطره شیر هم نمی گرفتم اما برقی عالیه فقط یه مقدار گرون هست که اگر هزینش برات زیاد نیست حتما بخر

منم دقیقا برنامه م همینه بعد ۶ماه شیرمو نمیدم

شیر دهی آدم های ضعیف رو کلا از بین میبره من خیلی اشتباه کردم شیرخشک ندادم از بعدا تصمیم گرفتم بدم که نخورد سه مدل شیرخشکو امتحان کردم

2738
شیر دهی آدم های ضعیف رو کلا از بین میبره من خیلی اشتباه کردم شیرخشک ندادم از بعدا تصمیم گرفتم بدم که ...

والا من بعد زایمان نابود شدم تازه بعد از چهل روز شیر یکم اومد توسینه م وگرنه داغون بودم الانم ببینم بچه م باشیرم خودم سیر نمیشه بهش شیر خشک میدم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
منم دو روز اول شیر خودمو دادم بعد حالم بد شد بیمارستان بستری شدم مجبور شدن ب پسرم شیر خشک بدن الان 1 ...

فقط صبر كن و از شير خشك بگيرش

ياد هارفتند و ماهم مي رويم ازياد تا ب كي ماند پر كاهي درخيال باد