2733
2734
عنوان

من تا حالا شمالو دریا نرفتم و ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خوش بحال اون بچه ها کاش بچه منم یه روزی برسه بره لب دریا بازی کنه😔

عزیزممممم اگه اهل مسافرت هستین چرا نمیرین ...من خودم واسه انزلی هستم . اما الان ایران نیستم وگرنه میاوردمت پیش خودم کلی بهت حال میدادم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اونجا آزاد بودی روسری نداشتی😀

شمال همه همینجورین😂😂😂بعد اینجا ملک خصوصیه درو پیکر داره .. کسی ب کسی نیس .. میگم ک خونه خواهرمه😂

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
عزیزممممم اگه اهل مسافرت هستین چرا نمیرین ...من خودم واسه انزلی هستم . اما الان ایران نیستم وگرنه می ...

همش تقصیر شوهرمه فقط درامدش اندازه خرج روزمرس . تا الان که اعتیاد هم داشته😔😢

وای چه عالی ملک خصوصی چیه؟

ملک خصوصی مثل همه خونه ها .. اما ااینا از قدیم اونجا زمین داشتن خونواده شوهرش. سمت دریا ..همونجا مسافر خونه دارن و خونشونم همونجا درست کردن .خصوصیه بعنی هرکسی نمیتونه از در اینا وارد ساحل بشه.. 

ملک خصوصی مثل همه خونه ها .. اما ااینا از قدیم اونجا زمین داشتن خونواده شوهرش. سمت دریا ..همونجا مسا ...

خوش بحالشون کاش منم یه روزی بتونم برم شمال. میشه بگی کدوم شهره و شبی چنده

2738
خوش بحالشون کاش منم یه روزی بتونم برم شمال. میشه بگی کدوم شهره و شبی چنده

عزیزم شمال ک بری انقددددد زیاده خواهر انزلی  میشینه . قیمتا رو نمیدونم اما پات ک میرسه شمال هما میگن ویلا ویلا .. قیمتم میگن . بستگی ب جاشو چقد نزدیک ب دریا باسه قیمتا فرق میکنن . بعصی جاهای گروووون شبی ۵۰۰ ب بالان .. اما پلاژ یا نسافر خونه های کنار ساحل ارزونترن .. تازهههه چه کاربه .. ب و شمال چادر مسافرتی ببر ی سری پارکهای کنار ساحل هست وروودی کم میگیرن نگهبانن هم دارن پارکینگ دستسوی همه چی.. کنار ساحل چادر بزن . حالشو ببر