2726
عنوان

تعييت جنسيت..

247 بازدید | 39 پست

سلام دوستاي خوبم 

يه سوال از روي كنجكاوي ممنون ميشم جواب بدين البته اگر تجربه اشو دارين

درسته كه ميگن اگر روز قبل از تخمكگذاري نزديكي داشته باشيد بچه دختر ميشه بعد از ١٤ ام پسر ميشه؟؟؟!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز تخمگ گذاری میگن پسر ، گرمیجات پسر ، یه چیز دیگه هم بود قاطی کردم زن نباید به فلان برسه یا نرسه اونو همش قاطی میکنم 😜😜 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2728

نههههههه.اگه تت۲روز قبل تخمک گزاری نزدیکی کنی بچت به احتمال زیاد دختر میشه ولی اگه رورای تخمک گزاریت اقدام کنی به احتمال زیاد پسر میشه.خودم دوتاشم اینجوری کردم.اولی پسر شد دومی دختر.البته خدا جونم اگه نمیخواست میتونستم نشه مثل خیلیا

خواهر من رفته سونو بچه اش دختره انقد ناراحته انگار دنیا رو سرش خراب شده حالم از اینجور چیزا بهم میخوره زنا بلد نیستن بگن بچه سالمپر روزی باشه همش فکر تعیین جنسیتن 😑

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵
ارگاسم خخخخ زن باید برسه برا دختر نباید برسه

من سانسور کردم گفتم فلان برای دختر دار شدن باید فداکاری کرد 😢😢😢😜😜😜 

حالا فردا بیا ازم بپرس دختر ‌پسر کدوم باید به فلان برسی کدوم نرسی من بازم قاطی میکنم

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ببین اسپرم تا 3 روز تو بدن زن زندس اگه قبل ازاد شدن تخمک نزدیکی کنی و اسپرم تو بدنت باشه کم کم ضعیف میشه و گامت ایکس فعال میشه و دختر میشه ولی وقتی روز تخمک گذاریت باشه و اسپرم تازه ورود کنه و شماهم تخمک آزاد کرده باشی پسر میشه 2 3 روز قبل تخمک گذاری دختر روز تخمک گذاری پسر 2 3 روز بعد تخمک گذاری بازم دختر البته هرچی خدا بخواد 

من که ارزوم دختره

ما آبادانیا   
خواهر من رفته سونو بچه اش دختره انقد ناراحته انگار دنیا رو سرش خراب شده حالم از اینجور چیزا بهم میخو ...

ژووون دختر 🥺🥺🥺  

توی نی نی بان یکی سوال پرسیده بود که چون بچه دختر من سقط کردم بعد بچه رو دیدم الان عذاب وجدان گرفتم تازه میگفت برام دعا کنید حالم خوب بشه 😑😑😑 قدر نمیدونن بخدا 

باید برسه😉

این پسرا همش دنبال این چیزان حتی وقتی هنوز مجزا هستن و حتی نطفه نشدن نصف این ورن نصف اون ور 😜😜😜 

2706