2733
2734
عنوان

همکلاسی دانشگاهم مسخرم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5487 بازدید | 89 پست
دنبال زن می گردی تو نی نی سایت الان؟

نمیخواستم جوابتونو بدم. این گزافه گویی نسنجیده و نابخردانه ی شما رو نشنیده میگیرم. شاید هدف شما از ارسال این کامنت پیدا کردن شوهر باشه، ولی من نه. هدف من فقط سوال پرسیدن بود ولاغیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب موجود عوضی بوده😐 

برادر من اصلا برای بچه های دانشگاه ناراحت نباش تو یه سال دیگه درست تموم میشه دیگه هیچکدومشون رو نمیبینی

منم چیزی رو که نباید توی کلاس گفتم و خیلی ضایع شدم تا مدتها همه تیکه مینداختن بهم و میخندیدن من خوابگاهیم و توی اون شهر هیچکسو نداشتم برای همین به مرز افسردگی رسیدم

ولی دیدم بهترین راه اینه که با اعتماد به نفس باهاشون برخورد کنم وقتی مسخره میکردن نشون میدادم برام مهم نیستش و ناراحت نمیشم اونا ام وقتی دیدن نمیتونن منو حرص بدن بیخیال شدن

2731
عجب موجود عوضی بوده😐  برادر من اصلا برای بچه های دانشگاه ناراحت نباش تو یه سال دیگه درست تموم ...

پس شماهم مثل من چنین موردی براتون پیش اومده درکتون میکنم. اما من بعد از یک عمر زندگی پاک، تو دام یه دختر مذهبی نمای پلید به ظاهر محجبه افتادم.از احساساتم سو استفاده کرد.همیشه بهم میگفت عزیزم. بهم میگفت حرفاتو بزن و با من راحت باش من محرم اسرارم.خیلی باهام مهربون بود.دوستم داشت و منم خیلی خیلی خیلی دوستش داشتم ،حاضر بودم براش بمیرم کلی براش هزینه کردم خیلی کار هاشو راه انداختم کلی پروژه هاشو براش انجام دادم. با استادا صحبت کردم براش نمره میگرفتم.حاضر بودم جونمو براش بدم ولی اون بدون هیچ دلیلی رفت. تا این که بعد یه مدت تصادفی دیدمش که با چه کسایی نشست و برخاست میکنه. زیر نظر گرفتمش و فهمیدم چه آدم پستیه.

ممنون بابت پاسخ  ارزشمندتون، ایشالا که موفق باشید خواهر.🌸🌸

اول که با شما خوب بود هاله نور داشت...بعد به هر علتی تمایل به دوستی نداشت شد منحرف!...غیر این بود که ...

چرا بهش می پرین ، خب قبل اینکه ذات کثیفش رو بشناسه فکر میکرد یه دختر دوست داشتنی و معصومه ، هر کسی یه معیاری داره میاد این آقا هم با ایمان بودن هست  

اتفاقا دقیقا مشکلش همبنه...وقتی در ذهنش اونو منحرف و فاسد فرض کرده...طبیعیه اونم اینو مسخره فرض کنه. ...

والا از نظر منم نشست و برخاست با پسرای دختر باز و دست دادن باهاشون و سوار ماشین همچین ادمایی شدن نشانه ی خوبی نیس 

2738

بنظرم تو مشکل داری و باید بری پیش روانشناس حتمن به چند دلیل:

این ک نتونی تا ۲۴ سالگی با یه خانوم حرف بزنی نقطه ی قوت نیست نقطه ی ضعف و باعث تاسفه

دوم اینکه همین مورد بالا باعث میشه تا یکی به روت بخنده قفلت باز شه و فکر کنی اسمون باز شده و این فرشته رو واسه تو فرستادن

سوم اینکه الان انقد حرف بقیه و نیشخنداشون برات مهمه و روت تاثیر میذاره

حتمن برو پیش روانشناس

خدات رو شکر کن که گولشو نخوردی بعد اینم مطمئن باش اون دختر محجبه خوبه نبوده داشته اداشو درمیاورده و یا تحت تاثیر خانواده اون حجاب رو داشته بهرحال ادم نوع رفتار و خط قرمزاش باید به تیپشم بخوره و اینکه بنظرم با قاطعیت برخورد کن نزار دستت بندازن با دخترا نمیتوچی ارتباط بگیری به پسرا که میتونی هشدار بدی بابت رفتاراشون باهات بنظرم به اون دختره هم چیز بگو و نزار دفعه بعدی تحقیرت کنه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

سلام

طبق صحبتهای خودتون کاملا متوجه شدم که اعتماد بنفستون بشدت پایینه و همین ماجرا باید برای شما بهونه ایی بشه که بتونید از این لحاظ خودتونو بالا بکشید.از طرفی برادر من زمونه ایی نیست که بشه به راحتی ادمهارو از روی ظاهرشون قضاوت کرد در نتیجه جواب اعتماد به چنین ادمهایی میشه شرایطی که برای شما پیش امده ...اون دخترخانم به ظاهر معصوم و امثالش که با رفتارشون بقیه دخترای محجبه رو زیر سوال میبرن،بسپرید به خدا و مطمئن باشید این کارش پیش خدا بیجواب نخواهد موند ..چون کسیکه راز بنده ایی رو برای دیگران فاش میکنه ،کارش مصداق خیانت در امانته! این ماجرا هم برای شما درس عبرتی شد که هم اعتماد بتفستون بالا ببرید(با مطالعه کتابهایی در این زمینه یا کمک گرفتن از مشاور)هم به راحتی به ادمها اعتماد نکنید.امیدوارم موفق باشید🙏

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2706