2726
عنوان

شما تیکه ی میوه به بچه تو ن نمیدین؟

137 بازدید | 21 پست

دخترم 13 ماهشه دندونهای اسیابش در نیومده

امشب تیکه ی میوه تو گلوش گیر کرد

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پوست خربزه میدم دندوناش قوی دربیاد

تو رو خدا نده یه بار پیش میاد با دندونای جلوش قلوه کن میکنه قورت میده خدایی نکرده

بچه ها من 4 5 ماه بود بهش تیکه ی میوه میدادم کار یه بار پیش میاد

راس میگی حق باشماست.چطوری دراوردی بایدسریع سرشو روب پایین میبردی شکمشم‌روساق دستت میزاشتی بعدمیکوبیدی پشت کتفاش

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
عزبزم متاسفم .از دارو خانه پستونک میوه خوری بگیر براش .میوه رو میذاری توش درشو میبندی .سرش نرمه لا د ...

وای خوب شد گفتین چه طور به ذهن خودم نرسید قبلا دیده بودم

مرسی که گفتی خدا نی نیتو نگه داره براتون💕

وای خوب شد گفتین چه طور به ذهن خودم نرسید قبلا دیده بودم مرسی که گفتی خدا نی نیتو نگه داره براتون💕

اره منم تواون سیبزنده شوه یاهویچ رنده شده میدم بهش گاز میزنه پستونکشودوس داره 

راس میگی حق باشماست.چطوری دراوردی بایدسریع سرشو روب پایین میبردی شکمشم‌روساق دستت میکوبیدی پشت کتفاش

به خدا الان اشکام داره میریزه تو دست همسرم بود سه بار دست کردیم تو دهنش تا تکه های میوه رو در بیاریم کلی جیغ و گریه

چند روز پیش یکی از مامانا میگفت بادوم تو گلوی بچش مونده بود 10 دقیقه طول کشیده تا نفس بچه بیاد بچه شل شده بود و چشماش باز 😢خدا رحم کرد

عزبزم متاسفم .از دارو خانه پستونک میوه خوری بگیر براش .میوه رو میذاری توش درشو میبندی .سرش نرمه لا د ...

تیکه میوه یا رنده شده ش؟ هر میوه ای رو میشه گذاشت؟

به خدا الان اشکام داره میریزه تو دست همسرم بود سه بار دست کردیم تو دهنش تا تکه های میوه رو در بیاریم ...

توشهرمادوراز جون همه بچه ها دوسال پیش ی بچه دوساله بخاطر پریدن بادام توگلوش فوت کرد.واقعا خطرناکه .دهنشونم انقدرکوچیکه بزوردست میره داخلش .خداروشکربخیر گذشته درک میکنم حالتو😔

2706