2737
2734
عنوان

رفتارم با بچم خیلی خیلی زشته بیاین کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید اطلاعات خودت رو درزمینه رفتار بچه ها زیاد کنی خیلی از مواقع چون ما پدرو مادرها نمیدونیم  در قبال رفتار و بعضی از حرف های بد بچه هامون چه عکس العملی نشون بدیم عصبی میشیم ویا بعضی از رفتارهای بچه ها اقتضای سنشونه اگه ما این موضوع رو بدونیم دیگه از این رفتارها ناراحت نمیشیم.چندتا کتاب تو این زمینه مطالعه کن.

2728

دخترمن ۲سال و ۹ماهشه خیلیی باهوش و زرنگه خیلی هم کنجکاو. عیبی که داره اینه ک اصلااا حرف منو گوش نمیکنه شلوع کاری میکنه و یک رفتار بد پیداکرده ک بچه هارو میزنه.خیلی باهاش حرف میزنم دراین مورد ولی اصلا روش تاثیر نداره .خیلی هم دعواش کردم ولی متاسفانه کار خودشو میکنه😢

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت

اشکال نداره عزیزم.. درسته باید کمتر دعواش کنی، ولی بعضی بچه ها ذاتا شیطونن و اگه هزار بار هم دعواشون کنی بازم کار خودشونو میکنن

پس نگران نباش اگه فکر میکنی خیلی روش تاثیر گذاشته. فقط سعی کن وقتایی که عصبانی هستی به خودت مسلط شی 🌹

من که چند سال منتظرش بودم وقتم براش زیاد میزارم ۴ سالشه یکبار سرش دادنزدم خیلی منطقی  باهاش برخورد کردم الان هم از همه همسالانش بهتر رفتار میکنه 

خودم تجربه دارم چون مامانم سرم خیلی داد میزد و  میزد منو داغونم بخدا تمام کودکیم نوجوونیم و جوونیم فنا شد از موقعی که اومدم خونه شوهر آرامش رسیدم یه ذره

گاهييكم باهاش پايه شو مثلا بگو از تخت بيا پايين باهم رو تشك بپريم و باهاش همراه شو انرژي خودتم تخليه ميشه

دليل نق نق هاي تو ماشينش رو پيدا كن و پيشگيري كن مثلا ببين اگر حوصله شتو ماشين سر ميره واسش خوراكي و اسباب بازي بذار تو ماشين هميشه از قبل خودت براش حق قائل شو تا اينو ميخوام و اونو ميخوام نداشته باشي اونم راضي باشه

در كل عذاب وجدان نداشته باش تو مادر خوبي هستي قطعا اون بچه از زير درخت كه تربيت خوب درنياورده

2738
من که چند سال منتظرش بودم وقتم براش زیاد میزارم ۴ سالشه یکبار سرش دادنزدم خیلی منطقی  باهاش برخ ...

چه خوب

به نظرم ما مادرها اگه خودمون آرامش داشته باشیم میتونیم با بچه هامون منطقی رفتار کنیم

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
آره یه جا خوندم مشکلی نداره تازه خوبم هست

واقعا!!!!!

خیییللللی نگران بودم

یعنی داغون بودم

این حرف شما اصلا یه حالیم کرد😍😍😘😘😘😘😘😘😘

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
واقعا!!!!! خیییللللی نگران بودم یعنی داغون بودم این حرف شما اصلا یه حالیم کرد😍😍😘😘😘😘😘😘😘

آره نوشته بود تفکر انتزاعی دارن بچها خوبه با بعضی از شخصیتهای کارتون همزاد پنداری میکنه خودشو جای اونها قرار میده