2726
ساختار روحی- روانی آقایون جوریه که همزمان میتونن نسبت به ۲زن یا حتی بیشتر، عشق و محبت داشته باشن درح ...

شما میگی محبتی که میکنی کمتر از اونی باشه که میگیری. خب مسلمه مردا خیلی محبت نمیکنن اصلا بلد نیستن مخصوصا وقتی از جای دیگه ای تامین میشن 

و فقط دوست خداست ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم😍 خوبم خدارو شکر این چه حرفیه خواهر؟ خدا نکنه. مگه چه مشکلی داری؟

تهوع استفراغ شدید دارم بیمارستانم بستری شدم هیچ کاری نتونستن بکنن هیچ قرص و آمپولی و داروی گیاهی روم تاثیر نداره

2728
تهوع استفراغ شدید دارم بیمارستانم بستری شدم هیچ کاری نتونستن بکنن هیچ قرص و آمپولی و داروی گیاهی روم ...

آخی عزیزم😔

خیلی تهوع بده مخصوصا اینجوری که تو تهوع داری و بستری شدی. انشالله به خاطر تو دلیت حالت بهتر شه.

الان چطوری؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
آخی عزیزم😔 خیلی تهوع بده مخصوصا اینجوری که تو تهوع داری و بستری شدی. انشالله به خاطر تو دلیت حالت ...

خیلی حالم بده معدم هیچیو نگه نمیداره دیگه خسته شدم بخدا،الان بیست و چند روزه میگم فردا بهتر میشم ولی روز به روز بدترم نمیتونم بخوابم نصف شبم تهوع و استفراغ دارم هیچی تاثیر نداره روم دیگه دستام جا واسه سرم زدن نداره

خیلی حالم بده معدم هیچیو نگه نمیداره دیگه خسته شدم بخدا،الان بیست و چند روزه میگم فردا بهتر میشم ولی ...

آخی عزیزم☹

تو بدنت جا واسه سرم نداره من بدنم جا واسه آمپولایی که هرروز باید بزنم نداره بدنمو ببینی همه کبود شده وحشتناک هرکی میبینه دلش میسوزه.

عزیزم فکر کن در دنیا تو تنها کسی نیستی که این مشکل رو داری. وقتی بچت به دنیا اومد تمام این روزا یادت میره.

خلاصه این روزا هم میگذره مگه میشه نگذره؟ تو کسی رو دیدی این روزا واسش موندگار شده باشه؟ من خودم زجر کشیده بارداری ام😭 ولی ببین خیلیا آرزو دارن مثل تو عذاب بکشن ولی باردار بشن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
آخی عزیزم☹ تو بدنت جا واسه سرم نداره من بدنم جا واسه آمپولایی که هرروز باید بزنم نداره بدنمو ببینی ...

ناشکری نمیکنم بخدا ولی من خیلی مریضی و گرفتاری کشیدم دیگه صبرم تموم شده آبجی

ناشکری نمیکنم بخدا ولی من خیلی مریضی و گرفتاری کشیدم دیگه صبرم تموم شده آبجی

همینه دیگه آبجی جون منو ببینی یه جای سالم ندارم میخوای عکس کبودی هامو بزارم اصلا دیگه جای آمپول ندارم☹

اشکال نداره عزیطم تحمل کن. تهوع تا جند وقت دیگه قطع میشه نهایاتا تا ۵ ماهگی فکر کنم بمونه

همینه دیگه آبجی جون منو ببینی یه جای سالم ندارم میخوای عکس کبودی هامو بزارم اصلا دیگه جای آمپول ندار ...

عزیزم بمیرم،خداکنه حداقل استفراغم خوب شه بالای ۱۰بار در روز بالا میارم راست میگی کاریش نمیتونم بکنم جز تحمل خدایا بهم صبر بده